Usuwanie niechcianych programów systemu Windows 10 w programie Bulk Crap Uninstaller

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
2 min. czytania

System Windows 10 zawiera obszerny zestaw aplikacji standardowych i aplikacji UWP z oficjalnego sklepu, z których wiele jest niepotrzebnych dla większości użytkowników. Stąd pytanie: jak usunąć te wbudowane programy.

Bulk Crap Uninstaller to darmowy program dostępny w języku polskim, który bardzo ułatwia usunięcie wielu wstępnie zainstalowanych programów, aplikacji i komponentów systemu Windows 10 oraz, w razie potrzeby, oprogramowania innych firm zainstalowanego przez Ciebie lub producenta komputera lub laptopa . Artykuł zawiera szczegółowe informacje na temat korzystania z tego narzędzia do odinstalowywania.

Po pobraniu i zainstalowaniu lub rozpakowaniu przenośnej wersji Bulk Crap Uninstaller (oficjalna strona – na końcu instrukcji) uruchamiamy ją, na tym etapie nie ma żadnych niuansów.

Z reguły wszystko działa poprawnie i szybko, a samo usunięcie wbudowanych aplikacji systemu Windows 10 nie powinno stanowić żadnych problemów. Otóż ​​najważniejsza rzecz w programie, dlatego bierze swoją nazwę – możliwość bardzo szybkiego automatycznego usuwania dużej liczby programów niemal bez Twojej dodatkowej interwencji (jeśli to możliwe) po rozpoczęciu usuwania.

Wśród dodatkowych funkcji programu:

Są też inne przydatne elementy: na przykład filtrowanie programów według różnych parametrów i właściwości, szybkie otwieranie folderu z zainstalowanym programem (najłatwiej jest przez menu kontekstowe konkretnego programu) i inne.

W rezultacie mogę polecić program do użytku, bardzo wygodny i skuteczny deinstalator dla wbudowanych i innych aplikacji systemu Windows 10. Oficjalna strona, z której można pobrać narzędzie Bulk Crap Uninstaller, to https://www.bcuninstaller.com/

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz