Świetny sposób na uniknięcie niechcianych programów i pobranie właściwych

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
2 min. czytania

Pisałem już nie raz o tym, jak usuwać złośliwe i niechciane programy, zapobiegać ich instalacji io podobnych rzeczach. Tym razem porozmawiamy o kolejnej możliwości zmniejszenia prawdopodobieństwa zainstalowania czegoś niechcianego na twoim komputerze.

Opisując program, zawsze polecam pobranie go tylko z oficjalnej strony. Nie jest to jednak gwarancja, że ​​na komputerze nie zostanie zainstalowane coś dodatkowego, co może negatywnie wpłynąć na dalszą pracę (nawet oficjalny Skype czy Adobe Flash chcą Cię „nagrodzić” dodatkowym oprogramowaniem). Zapomniałem odznaczyć lub kliknąłem Zaakceptuj (Akceptuj), myśląc, że zgadzasz się z licencją – w rezultacie coś pojawiło się podczas uruchamiania na komputerze, zmieniła się strona główna w przeglądarce lub wydarzyło się coś innego, co nie było uwzględnione w twoich planach.

Darmowy czytnik PDF chce zainstalować potencjalnie niebezpieczne Mobogenie

Uwaga: istnieją inne usługi podobne do Ninite, ale polecam tę, ponieważ moje doświadczenie potwierdza, że ​​podczas korzystania z niej na komputerze nie pojawia się nic zbędnego.

Ninite to usługa online, która umożliwia wygodne pobranie wszystkich potrzebnych bezpłatnych programów w ich najnowszych wersjach w wygodnym zestawie instalacyjnym. Jednocześnie niektóre złośliwe lub potencjalnie niechciane programy nie zostaną zainstalowane (chociaż można je zainstalować, pobierając każdy program oddzielnie z oficjalnej strony).

Korzystanie z Ninite jest proste i proste nawet dla początkujących użytkowników:

Dzięki Ninite.com możesz instalować programy z następujących kategorii:

Ninite to nie tylko sposób na uniknięcie niepotrzebnego oprogramowania, ale także jeden z najlepszych sposobów na szybkie pobranie i zainstalowanie wszystkich najbardziej potrzebnych i niezbędnych programów po ponownej instalacji systemu Windows lub w innych sytuacjach, gdy może to być wymagane.

Podsumowując: gorąco polecam! Tak, adres strony: https://ninite.com/

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz