Skąd pobrać plik physxloader.dll

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
2 min. czytania

Jeśli nowo zainstalowana gra nie uruchamia się z komunikatem, że programu nie można uruchomić, ponieważ brakuje pliku physxloader.dll, nie spiesz się z szukaniem strony, z której możesz pobrać ten plik, a tym bardziej nie szukaj torrent z plikiem physxloader.dll lub informacje, w których należy umieścić pobrany plik w systemie Windows 7 lub Windows 8.

Za każdym razem, gdy mówię o błędach dll, wspominam, że jeśli szukasz, skąd pobrać physxloader.dll za darmo (tak samo z innymi bibliotekami dll), najprawdopodobniej nie naprawisz problemu z uruchomieniem gry, a ponadto, możesz zbierać wirusy. Co mamy robić? Określ, który brakujący składnik gry jest częścią brakującego pliku i pobierz ten składnik z oficjalnej strony dewelopera. Zawsze jest bezpłatny i bezpieczny. Physxloader.dll to biblioteka dla NVidia PhysX, komponentu odpowiedzialnego za przetwarzanie fizyki w wielu grach. Więcej o PhysX (link do Wikipedii).

Jak możesz zrozumieć z powyższego, aby pobrać i poprawnie zainstalować plik physxloader.dll i wszystkie inne niezbędne rzeczy do uruchomienia gry, będziesz musiał pobrać NVidia PhysX, dla którego przejdź do sekcji pobierania na oficjalnej stronie NVidia https: //www.nvidia.ru /Download/index.aspx?lang=en.

W sekcji „Dodatkowe oprogramowanie i sterowniki” wybierz element „Oprogramowanie systemowe NVidia PhysX”, który przeniesie Cię do strony pobierania najnowszej wersji komponentu. Kliknij Pobierz teraz, aby pobrać PhysX na swój komputer. Po pobraniu pozostaje uruchomić pobrany plik i postępować zgodnie z instrukcjami kreatora instalacji. Powyższe dotyczy systemów Windows 10, 7, Windows 8 i 8.1. Jeśli błąd physxloader.dll wystąpił w systemie Windows XP lub Windows Vista, użyj tej wersji PhysX 8.09.04, którą można pobrać tutaj: https://www.nvidia.ru/object/physx_8.09.04_whql_en.html.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer i ponownie uruchom grę – błąd „nie można uruchomić programu, ponieważ brakuje pliku physxloader.dll” nie będzie już wyświetlany.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz