Jak naprawić ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR w Yandex Browser i Chrome?

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
2 min. czytania

Strona jest niedostępna ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR to jeden z błędów, które możesz napotkać podczas odwiedzania bezpiecznych (https) witryn w Yandex Browser lub Google Chrome, a dotyczy to zwykle znanych witryn, takich jak Google, Yandex, YouTube, VK i Odnoklassniki , witryny e-mail i inne.

Ta instrukcja szczegółowo opisuje, co zrobić w takiej sytuacji i jak naprawić błąd ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR w przeglądarkach Chrome i Yandex na różne sposoby, a także instrukcje wideo.

Poniżej przedstawiono możliwe sposoby naprawienia błędu, gdy strony nie otwierają się z kodem ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR, najpierw działają częściej, potem są stosowane i skuteczne w ograniczonej liczbie przypadków, ale także są w stanie rozwiązać problem.

Zwykle jedno z powyższych rozwiąże problem, jednak jeśli błąd „Strona internetowa nie jest dostępna” ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR nadal występuje, należy rozważyć dwie dodatkowe opcje.

Jeśli na komputerze jest zainstalowany program antywirusowy Avast, spróbuj całkowicie wyłączyć w nim Ochronę sieciową lub przejdź do Menu – Ustawienia – Ochrona – Główne składniki ochrony i wyłącz skanowanie HTTPS w ustawieniach Ochrony sieciowej.

Po zastosowaniu ustawień uruchom ponownie przeglądarkę. Jeśli masz zainstalowany inny program antywirusowy innej firmy, spróbuj także wyłączyć w nim funkcje ochrony sieci i ponownie uruchomić przeglądarkę, aby sprawdzić, czy błąd został naprawiony.

Jeśli masz zainstalowany system Windows 10 na swoim komputerze, możesz również wykonać twardy reset ustawień sieciowych, może to zadziałać w tym przypadku.

I na koniec możliwe jest, że błąd ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR pojawia się tylko podczas uzyskiwania dostępu do określonej witryny (nie z dużych) przez konkretną przeglądarkę, w tym przypadku możemy założyć pewne problemy ze strony samej witryny, które w połączeniu z Twoją przeglądarką, doprowadzić do pojawienia się rozważanych błędów.

Jeśli błąd nadal występuje, opisz w komentarzach scenariusz jego pojawienia się, w tym wersję przeglądarki i najlepiej stronę, na której występuje, a także co dokładnie zostało już zrobione.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz