Icecream Video Editor Darmowy edytor wideo

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
2 min. czytania

Nie ma tak wielu całkowicie darmowych, a jednocześnie prostych i odpowiednich dla początkujących użytkowników edytorów wideo w języku polskim. Ostatnio natknąłem się na kolejny taki produkt, który łączy w sobie wszystkie te właściwości – Icecream Video Editor.

Ta recenzja dotyczy korzystania z bezpłatnego edytora wideo Icecream Video Editor, jego funkcji i funkcji instalacji. W kontekście rozważanego tematu przydatne mogą być: Najlepsze darmowe edytory wideo.

Instalacja edytora wideo Icecream nie jest trudna (wszystko jest po polsku), ale zwróć uwagę na następujący zrzut ekranu:

W drugim kroku, jeśli zostawisz wybrany element „Pełna instalacja”, oprócz samego edytora wideo zostanie również zainstalowane dodatkowe oprogramowanie, dlatego zalecam wybranie elementu „Ustawienia” i odznaczenie wszystkich pól.

Po instalacji uruchom edytor wideo i zacznij z niego korzystać. Wszystko jest tak proste, jak to tylko możliwe:

Podsumowując: dla tych, którzy nadal używają Windows Movie Maker do celów osobistych, a może wbudowanego edytora wideo Windows 10, mogę śmiało polecić ten darmowy edytor wideo do użytku: jest równie łatwy w użyciu, bardziej funkcjonalny, szybciej i eksportuje wideo, niech i bez możliwości dostrajania, ale w dobrej jakości iw nowoczesnym uniwersalnym formacie przy stosunkowo małym rozmiarze pliku.

Zauważono już, że używany jest kodek H.264, przepływność wynosi 30 Mb / s, gdy wybrano FullHD w ultra-jakości, pozostałe parametry eksportowanego wideo znajdują się na powyższym zrzucie ekranu. Ale FPS wydaje się być ustalony na 30 (nawet przy użyciu zasobów wideo 60 FPS).

Oficjalna strona, z której można pobrać Icecream Video Editor, to https://icecreamapps.com/en/Video-Editor/

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz