Comboplayer to darmowy program do oglądania telewizji online

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
4 min. czytania

Prawie każdy właściciel komputera lub laptopa wielokrotnie szukał wygodnego sposobu na oglądanie telewizji online. Aby to zrobić na różne sposoby – oglądaj na oficjalnych stronach internetowych kanałów telewizyjnych, na nieoficjalnych lub korzystaj z programów do oglądania telewizji online, w tym na telefony lub tablety.

W tej krótkiej recenzji o jednym z darmowych programów do oglądania polskich kanałów telewizyjnych online – ComboPlayer. Program, o ile wiem, jest stosunkowo nowy, dlatego nie ma na jego temat wielu recenzji i recenzji: być może informacje z tego artykułu przydadzą się niektórym czytelnikom, którzy szukali takich recenzji. Zobacz też: Jak oglądać telewizję online, Programy do oglądania telewizji online, Jak oglądać telewizję na tablecie.

Zwykle dodaję sekcję dotyczącą instalacji w recenzjach oprogramowania tylko wtedy, gdy istnieją pewne niuanse, na które powinieneś zwrócić uwagę, zwłaszcza jeśli jesteś początkującym użytkownikiem.

W ComboPlayer te niuanse obejmują trzy punkty:

I na koniec, aby oglądanie telewizji online było dostępne w interfejsie programu po instalacji, będziesz musiał zarejestrować się na stronie ComboPlayer (procedura jest szybka i w moim przypadku po rejestracji nie musiałem nawet wchodzić nazwę użytkownika i hasło w samym programie, rejestracja została „odebrana” automatycznie.

Po wykonaniu wszystkich opisanych powyżej kroków, wszystko co musisz zrobić, to wybrać żądany kanał telewizyjny na liście „Kanały” Comboplayera. 20 kanałów jest dostępnych bezpłatnie w jakości do 480p (z wyjątkiem pierwszego kanału, MIR i OTR, dostępne jest tam 576p).

Lista bezpłatnych kanałów telewizyjnych:

Aby uzyskać dostęp do większej liczby kanałów w jakości HD (domyślnie są one wyświetlane na liście w kolorze szarym), zostaniesz poproszony o subskrypcję od 150 złotych miesięcznie za 98 kanałów (lub od 6 złotych dziennie, jeśli opłacane są codziennie). To minus, z drugiej strony, wspomniane już kanały wystarczą komuś, ale jednocześnie jest jeden plus: program nie męczy się reklamami, jak to się dzieje w niektórych innych, całkowicie darmowych programach dla oglądanie telewizji internetowej.

Ogólnie rzecz biorąc, oglądanie jest realizowane wygodnie, oprócz, w rzeczywistości, transmisji telewizyjnej, wyświetlana jest nazwa bieżącego programu telewizyjnego, jego czas rozpoczęcia i zakończenia, możliwe jest oglądanie telewizji na pełnym ekranie (prawy przycisk przy na dole) lub w postaci małego okna, które zawsze będzie znajdować się na górze wszystkich okien (przycisk „widget”, po lewej stronie przycisku „minimalizuj okno” w nagłówku ComboPlayer).

Oprócz oglądania telewizji ComboPlayer zawiera:

Podsumowując: program jest prosty, łatwy w obsłudze i być może „czystszy” (od reklam i wątpliwych rozwiązań interfejsowych) niż wiele innych programów do oglądania telewizji w Internecie. Zaprasza i zestaw dostępnych stacji radiowych. Nie używałbym go jednak jako odtwarzacza multimedialnego: nie jest zbyt wygodny pod względem nawigacji i z jakiegoś powodu w moich testach były lagi podczas odtwarzania wideo Full HD H.264, dla którego nic takiego nie obserwuje się w innych graczy (Uwaga dla programistów. Dodatkowo program zapisuje element w języku angielskim w menu kontekstowym folderów).

Możesz pobrać program do oglądania telewizji online ComboPlayer za darmo z oficjalnej strony www.comboplayer.ru (na wszelki wypadek: sprawdź pobrany instalator za pomocą VirusTotal. W momencie pisania recenzji oprogramowanie jest czyste, jest tylko reakcja Dr.Web i dwóch kolejnych antywirusów na zainstalowanie elementów Yandex, których można odmówić).

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz