Znak wodny „Niespełnione wymagania systemowe” zaczął prześladować użytkowników systemu Windows 11 22H2

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
1 min. czytania

Według źródeł internetowych użytkownicy systemu Windows 11, którzy korzystają z systemu operacyjnego na komputerach innych niż Microsoft, zaczęli otrzymywać powiadomienie. Mówimy o znaku wodnym „Niespełnione wymagania systemowe”, który jest wyświetlany na pulpicie.

Mniej więcej rok temu twórcy dodali podpowiedź do ustawień systemu Windows 11, która wyświetlała się na komputerach niespełniających wymagań Microsoftu. Komunikat zawierał również informację: „Nie spełniono wymagań systemowych”. Obok umieszczono link, po kliknięciu na który można było przejść do strony ze sprzętem kompatybilnym z nowym systemem operacyjnym.

Wkrótce potem Microsoft postanowił uczynić tę wiadomość bardziej widoczną, dodając ją do pulpitu jako znak wodny. Początkowo znak wodny „Niespełnione wymagania systemowe” pojawiał się na kompilacjach używanych przez niejawnych testerów systemu Windows. Teraz źródła internetowe donoszą, że podobny komunikat zaczął pojawiać się w niestandardowych kompilacjach systemu Windows 11, w tym w wersji 22621. Oznacza to, że wspomniany znak wodny może wkrótce pojawić się na urządzeniach z systemem Windows 11 22H2, które nie spełniają wymagań Microsoftu.

Pamiętaj, że jeśli pojawi się komunikat „Wymagania systemowe nie zostały spełnione”, możesz się go pozbyć samodzielnie. Firma Microsoft opublikowała instrukcje, jak to zrobić.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz