Zapowiedziano nowe gry na PC i Xbox Game Pass – wkrótce do abonamentu dodany zostanie remake Dead Space

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
2 min. czytania

Wydawca Microsoft na blogu informacyjnym Xbox Wire zaprezentował gry, które w drugiej połowie października dołączą (lub już to zrobiły) i opuszczą katalog usługi subskrypcyjnej Game Pass na komputery PC i konsole Xbox.

Dziś, 17 października, na PC i Xbox Game Pass pojawił się pseudohistoryczny film akcji Like a Dragon: Ishin! (remake Yakuza Ishin), a 19 października dołączy do niego F1 Manager 2023, czyli symulator zarządzania zespołem Formuły 1.

W ciągu najbliższych trzech tygodni w ramach usługi Game Pass dostępnych będzie sześć projektów:

symulator urbanistyki Cities: Skylines II – 24 października w ramach PC Game Pass (wersja konsolowa została przesunięta na wiosnę 2024 r.); remake kosmicznego horroru Dead Space – 26 października na PC i Xbox Game Pass (EA Play); trylogia kryminałów przygodowych Frog Detective: The Entire Mystery – 26 października w Xbox Game Pass; Inspirowana kulturą Japonii przygoda Nocny targ Mineko – 26 października na PC i Xbox Game Pass; Pigeon Battle Royale z gatunku gier rytmicznych Headbangers: Rhythm Royale – 31 października na PC i Xbox Game Pass; wspinaczkowa przygoda Justant – 31 października na PC i Xbox Game Pass.

Ponadto 31 października z PC i Xbox Game Pass opuszczona zostanie strzelanka typu roguelike Gunfire Reborn, gra akcji o polowaniu na pająki Kill It With Fire, gra RPG Persona 5 Royal, oldschoolowy horror Signalis i rola taktyczna -gra w grę Solosta: Crown of the Magister.

Po sfinalizowaniu transakcji zakupu Activision w ramach Game Pass pojawią się także gry amerykańskiego wydawcy, jednak nie należy liczyć na rychłe wypuszczenie w serwisie takich hitów jak Diablo IV i Modern Warfare 3.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz