„Zapomniany zdrowy człowiek”: niezależny deweloper zaimponował graczom rozgrywką z filmu akcji Jumun – Will on the Blade z otwartym światem na Unreal Engine 5

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
2 min. czytania

„Zapomniany zdrowy człowiek”: niezależny deweloper zaimponował graczom rozgrywką z filmu akcji Jumun – Will on the Blade z otwartym światem na Unreal Engine 5

Bezimienny niezależny programista zaimponował graczom pierwszym nagraniem z rozgrywki w swojej fantastycznej grze RPG akcji Jumun z otwartym światem — Will on the Blade.

Anonimowy twórca od otwarcia konta w połowie stycznia na mikroblogu gry zamieszcza fragmenty gry Jumun – Will on the Blade. Najnowszy fragment pochodzi z ostatniej niedzieli, 5 lutego.

Krótkie (kilkusekundowe) filmiki Jumun – Will on the Blade poświęcone są otwartemu światu i mechanice poruszania się w duchu Forspoken, wielkim pająkom, teleportacji, walce ze zwykłymi wrogami, bieganiu po wodzie, ściganiu się z gigantycznym wężem i tak dalej NA.

Sądząc po notatkach dewelopera i jego komentarzach na Twitterze, Jumun – Will on the Blade zaoferuje ci wcielenie się w mistrza sztuk walki, zawiera elementy gry Souls, obsługuje kooperację (w niektórych lokalizacjach) i bazuje na silniku Unreal Engine 5.

Autor zapewnia, że ​​mówimy o pełnoprawnej grze, a nie technicznym demo, jednak ze względu na trwające obecnie prace rozwojowe nie jest w stanie podać przybliżonego czasu trwania przejścia.

Blogger MaybeOne zebrał fragmenty rozgrywki z Jumun – Will on the Blade w jeden film (załączony powyżej). Gracze byli pod wrażeniem tego, co zobaczyli. Jeden z widzów nazwał nawet mecz „Zapomniany zdrowy człowiek”.

Jumun – Will on the Blade powstaje na PC (strona Steam wkrótce) i nienazwane konsole. Projekt nie ma jeszcze dat premiery, ale deweloper nie planuje opóźniać premiery.

Źródła:

Świergot Youtube

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz