Zagorzały fan Starfield przeszedł grę 33 razy i spotkał się z nią już przy pierwszym przejściu

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
3 min. czytania

Kosmiczna gra RPG Starfield od Bethesda Game Studios zachwyciła użytkownika NikoMuellera z sieci społecznościowej X tak bardzo, że zagrał w nią 33 razy. A podczas 34. fragmentu dokonał nieoczekiwanego odkrycia. Poniższe informacje mogą zawierać spoilery.

W przeciwieństwie do wielu innych projektów, tryb „Nowa Gra +” pozwala nie tylko ponownie przejść przez Starfield z już zgromadzonym doświadczeniem i umiejętnościami, ale zrobić to w alternatywnym (i nieco zmodyfikowanym) uniwersum.

Nie da się przewidzieć, jakie różnice zaoferuje kolejna wersja galaktyki od poprzedniej, a w 34. cyklu NikoMueller spotkał w siedzibie Constellation znajomą twarz – własną postać z pierwszego przejścia.

NikoMueller donosi, że jego odpowiednik z alternatywnego wszechświata jest w pełni udźwiękowiony (w przeciwieństwie do głównego bohatera), ma te same cechy, co w pierwszym przejściu i jest dostępny dla kilku ciekawych interakcji.

Możesz zapytać swojego „bliźniaka” o jego przeszłość (on z kolei będzie miał pytania dotyczące historii gracza), a nawet zrekrutować go do drużyny – „sobowtór” stanie się pełnoprawnym towarzyszem, ale nie otrzyma unikalnego poszukiwanie.

Warto zaznaczyć, że NikoMueller nie jest pomysłodawcą tej wariacji na temat New Game+ gry Starfield. Od premiery graczom udało się odblokować wszystkie alternatywne uniwersa, w tym ten, w którym można spotkać kilka wersji siebie (patrz wideo powyżej).

Starfield ukazało się 6 września na komputerach osobistych (Steam, Microsoft Store), Xbox Series X i S oraz w ramach usługi Game Pass. W połowie listopada recenzje użytkowników gry na Steamie zmieniły się na „mieszane”, ale Bethesda się z tym nie zgadza.

Źródła:

Świergot Youtube Komentarz ( ) Wieczorne 3DNews W każdy dzień powszedni wysyłamy podsumowanie wiadomości bez żadnych bzdur i reklam. Dwie minuty na przeczytanie – i jesteś świadomy głównych wydarzeń. Powiązane materiały Bethesda odpowiedziała na krytykę graczy dotyczącą ciągłego ładowania i szybkiej podróży w Starfield Dwa i pół miesiąca po premierze Starfield otrzymało pierwszą dużą łatkę – DLSS 3, ulepszenia wydajności i wiele więcej „Nie mogę się już doczekać The Elder Scrolls VI”: ocena Starfield na Steamie spadła poniżej 70%, a recenzje użytkowników stały się „mieszane” „Nigdy tego nie zrozumiem”: twórcy The Simpsons: Hit & Run wyjaśniają, dlaczego kultowa gra nigdy nie doczekała się kontynuacji Brytyjski sąd podtrzymał pozew graczy przeciwko Sony dotyczący zawyżonych cen w PlayStation Store – może to kosztować firmę 7,9 miliarda dolarów Były scenarzysta Valve ujawnił, dlaczego Left 4 Dead 2 faktycznie ukazało się zaledwie rok po pierwszej części

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz