Wprowadzenie mechanicznej klawiatury Saurona — upuść czarną klawiaturę głosową z układem czarnej klawiatury głosowej z Władcy Pierścieni

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
2 min. czytania

Wprowadzenie mechanicznej klawiatury Saurona — upuść czarną klawiaturę głosową z układem czarnej klawiatury głosowej z Władcy Pierścieni

Drop kontynuuje współpracę z Middle-earth Enterprises, wprowadzając Black Speech Keyboard, kompaktową klawiaturę mechaniczną inspirowaną Śródziemiem Johna Ronalda Reuela Tolkiena.

Drop wypuścił wcześniej elficką klawiaturę ozdobioną dwoma Drzewami Valinoru, a także krasnoludzki model z bramami Morii. Modele te wykorzystują układy tengwara (język elfów) i kirta (język krasnoludów). Nowa klawiatura Black Speech wykorzystuje układ Black Speech — języka sługusów mrocznego władcy Saurona — i jest ozdobiona wizerunkiem jego wszechwidzącego Oka.

Niestety nowość nie jest wykonana z ciemnej stali, a jedynie z anodyzowanego aluminium. Mimo to, dzięki mrocznemu rozkwitowi i klasycznemu układowi, klawiatura Black Speech wygląda bardzo atrakcyjnie.

Klawiatura wykorzystuje te same mechaniczne przełączniki Holy Panda X, co poprzednie modele elfickie i krasnoludzkie.

W zestawie dostawy nowości znajdują się wymienne czerwone nakładki na niektóre klawisze.

Klawisz Space jest ozdobiony poetyckim napisem w języku Mordoru, zapisanym elfickim pismem tengwar. Na czerwonym klawiszu Enter widnieje wizerunek fragmentów miecza Narsila. Prawy klawisz Win jest ozdobiony wizerunkiem Nazgula, a lewy Win i Esc to „mój urok”.

Jeśli chcesz, dla nowości możesz również kupić bogato zdobioną czapkę, która przedstawia moment, w którym Pierścień Wszechmocy pogrążył się w kraterze Orodruiny.

Klawiatura ma 87 klawiszy, używa kabla USB-C do podłączenia, jest dostarczana z kablem przejściowym USB-A na USB-C i szczypcami do zdejmowania nasadek.

Nowość objęta jest trzyletnią gwarancją producenta. Klawiatura Black Speech została wyceniona na 199 USD (teraz w sprzedaży za 149 USD). Dostawy mają rozpocząć się w połowie maja.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz