Wideo: Kojąca rozgrywka w „świadomej ekologicznie” strategii miejskiej Terra Nil od twórców Broforce i Anger Foot

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
1 min. czytania

Wydawca Devolver Digital i deweloperzy z południowoafrykańskiego studia Free Lives (Broforce, Anger Foot) zaprezentowali nowy film z rozgrywką ich „ekologicznej” strategii miejskiej Terra Nil.

Przypomnijmy, że zgodnie z fabułą gracze w Terra Nil muszą zamienić nagie pustkowie w ekologiczny raj z różnorodną florą i fauną, globalnie rekonstruując środowisko i przywracając obszarowi jego pierwotny wygląd.

Wideo nosi tytuł „The Pleasure of Reclamation” (pakiet do ulepszania gruntów) i zawiera prawie cztery minuty spokojnej rozgrywki Terra Nil przy dźwiękach natury i poprawy środowiska.

Twórcy Terra Nil obiecują medytacyjną rozgrywkę, proceduralne generowanie map, „unikalne warunki pogodowe dla różnych regionów”, ręcznie rysowaną grafikę, relaksującą muzykę i tłumaczenie tekstu na język rosyjski.

Terra Nil ma ukazać się wiosną tego roku jednocześnie na PC (Steam) i Netflix (iOS i Android). Równolegle z tą grą Free Lives tworzy hardbasową strzelankę Anger Foot i roguelike’ową grę akcji Stick it to the Stickman.

Źródła:

Świergot Youtube

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz