W wersję PC Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 można wreszcie grać bez połączenia z Internetem, jest jednak pewien haczyk

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
3 min. czytania

Ponad trzy lata po premierze, pecetowa wersja kolekcji skateboardowej Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 wreszcie wyszła poza EGS, a niedawna aktualizacja wersji Steam przyniosła kolejne dobre wieści. Jednak z zastrzeżeniami.

Wydany wczoraj, 18 października, patch 1.1 przyniósł ze sobą dwie poprawki do gry Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 na Steam Deck: poprawne działanie nakładki klawiatury oraz tryb offline.

Do tej pory gra w Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 na komputerze PC (konsole omijały to ograniczenie) wymagała połączenia z Internetem. Przynajmniej nie w przypadku przenośnego komputera Valve.

Activision (wydawca gry) nie sprecyzowało, dlaczego z wersji Steam Deck usunięto wymóg ciągłego połączenia z grą Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2, co niezadowolenie spowodowało, że niektórzy użytkownicy systemów Windows i Linux.

Jednak gracze znaleźli już sposób na uruchomienie Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 w trybie offline bez platformy Steam. Aby to zrobić, we właściwościach gry (otwieranych poprzez bibliotekę Steam) musisz ustawić następujące parametry uruchamiania:

Linux — steamdeck=1%command%; Windows — cmd /c „ustaw steamdeck=1 && %command%”.

Przypomnijmy, że kolekcja jest remake’iem dwóch pierwszych części kultowej serii skateboardowej Tony Hawk’s Pro Skater. Za opracowanie odpowiadało studio Vicarious Visions, które w 2022 roku zostało przejęte przez Blizzard Entertainment.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 jest dostępny na PC (Steam, EGS), PS4 i Xbox One, PS5, Xbox Series X i S oraz Nintendo Switch. Activision miało plany dotyczące Tony Hawk’s Pro Skater 3+4, ale to nie wyszło.

Źródła:

Activision Blizzard Społeczność Steam Komentarz ( ) Wieczorne 3DNews W każdy dzień powszedni wysyłamy podsumowanie wiadomości bez żadnych bzdur i reklam. Dwie minuty na przeczytanie – i jesteś świadomy głównych wydarzeń. Powiązane materiały Firma AMD usunęła najnowszy sterownik karty graficznej ze swojej witryny w odpowiedzi na blokady VAC w grze Counter-Strike 2 z powodu technologii Anti-Lag+ „Heroes of Might and Magic III” pojawi się w World of Warships w przyszłym tygodniu – szczegóły zwiastuna i crossovera Nie ma optymalizacji, ale trzeba się trzymać: w momencie premiery Cities: Skylines II będzie miało problemy z wydajnością, a gra nie zostanie przeniesiona Nowe Lords of the Fallen nie udało się przekonać krytyków – pierwsze recenzje ambitnej gry akcji w duchu Dark Souls Niemal natychmiast po sfinalizowaniu umowy z Microsoftem ceny gier Activision na Steamie gwałtownie wzrosły Marvel’s Spider-Man 2 zebrał pierwsze oceny – superbohaterska rewolucja czy wybicie czasu?

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz