W Epic Games Store wystartowała dystrybucja skradankowej akcji Dishonored: Death of the Outsider – na razie grę można pobrać także z rosyjskiego konta

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
2 min. czytania

W Epic Games Store wystartowała dystrybucja skradankowej akcji Dishonored: Death of the Outsider – na razie grę można pobrać także z rosyjskiego konta

Serwis cyfrowej dystrybucji Epic Games Store poinformował o rozpoczęciu dystrybucji kryminalnej strategii ekonomicznej City of Gangsters oraz skradankowej gry akcji Dishonored: Death of the Outsider, niezależnego dodatku fabularnego do gry Dishonored 2.

W Death of the Outsider Billy Lurk ponownie spotyka się ze swoim byłym mentorem, aby popełnić największe morderstwo w historii. Jej celem jest Obcy, boska esencja Otchłani, z którą związane są wszystkie nieszczęścia w historii Imperium.

Pomimo tego, że wydawcą Dishonored: Death of the Outsider jest firma Bethesda Softworks, która zawiesiła działalność w Rosji, gra jest dostępna dla użytkowników EGS posiadających rosyjskie konto. Przynajmniej w momencie publikacji materiału.

Jednak dostępność projektu nie gwarantuje, że jego bezpłatna kopia pozostanie w bibliotece na zawsze. Symulator kosmiczny Kerbal Space Program z dystrybucji od 5 do 12 stycznia został niedawno odebrany Rosjanom przez sklep.

Ekran kasy dla bezpłatnej kopii Dishonored: Death of the Outsider

Jeśli chodzi o City of Gangsters, w nim gracze będą musieli rozpocząć działalność przestępczą od podstaw: budować podziemne bary, nielegalne destylarnie i starać się nie wpaść w szpony prawa.

Aby otrzymać darmowe kopie Dishonored: Death of the Outsider i City of Gangsters w Epic Games Store, musisz wejść na ich strony i kliknąć „Pobierz”. Przedmioty zostaną automatycznie połączone z Twoim kontem.

Dishonored: Death of the Outsider i City of Gangsters zakończą się 9 lutego o godzinie 19:00 czasu moskiewskiego. Jednocześnie symulator profesjonalnego zarządzania kuchnią Recipe for Disaster będzie darmowy przez tydzień.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz