Valve zapowiedziało pierwszą od dłuższego czasu dużą aktualizację Team Fortress 2 – gracze są zachwyceni

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
2 min. czytania

Twórcy wieloosobowej strzelanki Team Fortress 2 firmy Valve ogłosili plany wydania pierwszej od dłuższego czasu dużej aktualizacji gry na stronie projektu oraz w serwisie Steam.

Przed tą publikacją oficjalny blog Team Fortress 2 nie był aktualizowany przez około dwa i pół roku, więc w nowym wpisie Valve musiało przypomnieć, z czym mają do czynienia odwiedzający: „Witamy w przyszłości – wpis na blogu”.

Jak się okazało, tego lata Team Fortress 2 czeka na „pełnowymiarową aktualizację – z przedmiotami, kartami, drwinami, niezwykłymi efektami, barwami wojennymi i kto wie czym jeszcze”.

Nadchodząca aktualizacja Team Fortress 2 będzie zawierała również zawartość deweloperską z Warsztatu Steam. Gracze mogą przesyłać aplikacje do dodania swoich dzieł do przyszłej łatki do 1 maja tego roku.

Członkowie Warsztatu Steam mogą dosłownie wysłać do Valve wszystko, ponieważ nadchodząca aktualizacja pozostaje na razie „bez nazwy i motywu”, chociaż zostanie wydana latem. Oznacza to, że niekoniecznie będzie wypełniony treściami zorientowanymi na lato.

Nieoczekiwana zapowiedź Valve wywołała całą burzę pozytywnych emocji wśród fanów Team Fortress 2 – w temacie na portalu społecznościowym Steam zgromadziło się już prawie 200 stron dyskusji (nieokiełznanych emocji).

Team Fortress 2 został wydany w październiku 2007 i stał się shareware w czerwcu 2011. W ostatnich latach Valve nie zadowalało fanów nową zawartością, wydarzeniami na dużą skalę ani poprawkami palących problemów, ale na Steamie gra nadal cieszy się popularnością.

Źródła:

Team Fortress 2 Społeczność Steama

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz