Ubisoft mimochodem ogłosił The Division 3

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
2 min. czytania

Dyrektor kreatywny Star Wars Outlaws, Julian Gerighty, po ukończeniu gry zostanie producentem wykonawczym serii Tom Clancy’s The Division i będzie nadzorował: darmowe The Division Heartland, mobilne The Division, The Division 2 i – niespodzianka – The Division 3 .

Zgadza się: Ubisoft mimochodem ogłosił The Division 3 w notatce prasowej poświęconej nowemu stanowisku Gerity. Za opracowanie odpowiada szwedzka firma Massive Entertainment, odpowiedzialna za dwie poprzednie części (oraz Star Wars Outlaws i Avatar: Frontiers of Pandora).

Ogłoszeniu trójki nie towarzyszył ani zwiastun, ani rzeczywiste zdjęcia, ani żadne szczegóły. Wydaje się, że produkcja The Division 3 jest na bardzo wczesnym etapie, a w komunikacie prasowym wskazano, że Massive Entertainment „aktywnie gromadzi zespół” do tego projektu.

Głównym zadaniem Gerity będzie skompletowanie zespołu dla The Division 3, zapewnienie wsparcia dla The Division 2 i wzmocnienie świadomości marki: „Może mamy 40 milionów graczy, ale The Division to młoda franczyza. Jest tak wiele nieopowiedzianych historii, niezbadanych miejsc i ludzi, których należy chronić.

Tom Clancy’s The Division 2 zadebiutowało w marcu 2019 roku na komputerach PC (Ubisoft Connect, Epic Games Store), PS4 i Xbox One, na Steamie trafiło dopiero w styczniu 2023 roku i jest wstecznie kompatybilne na PS5, Xbox Series X i S. Nie jest jasne, kiedy i na jakich platformach spodziewać się The Division 3.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz