Twórcy Ravenous Devils zapowiedzieli While We Wait Here – horror psychologiczny o zarządzaniu jadłodajnią w oczekiwaniu na koniec świata

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
2 min. czytania

Twórcy Ravenous Devils zapowiedzieli While We Wait Here – horror psychologiczny o zarządzaniu jadłodajnią w oczekiwaniu na koniec świata

Deweloperzy z włoskiego studia Bad Vices Games zaprezentowali pierwszoosobowy horror psychologiczny While We Wait Here. Ogłoszeniu towarzyszył dwuminutowy zwiastun z rozgrywką.

Użytkownicy muszą przejąć kontrolę nad małą restauracją na opustoszałej autostradzie w pobliżu pasma górskiego: gotować hamburgery, smażyć frytki, przewracać naleśniki i zmywać talerze.

Kiedy spokój normalnego dnia pracy zostanie zakłócony przez wiadomość o zbliżającym się końcu świata, gracze będą obserwować zza lady, jak zmieniają się zachowania ludzi, rozmawiać z nimi i pomagać im w dokonaniu wyboru.

Autorzy While We Wait Here chcą, aby gracze zwątpili w podejmowane przez nich decyzje: udać się do przygotowanego przez państwo schroniska i zachęcić gości do zrobienia tego samego lub poddać się losowi.

While We Wait Here podejmie tematy związane z czasem, Armageddonem i psychologią człowieka, a także połączy mechanikę prowadzenia restauracji z nieustannym strachem przed nieznanym i zbliżającym się końcem świata.

Zobacz wszystkie obrazy (6)

While We Wait Here obiecuje również „doświadczenie medytacyjne” bez możliwości przegrania, nacisk na opowiadanie historii, wiele zakończeń, wiele unikalnych interakcji, dźwięczne dialogi i tłumaczenie tekstu na język rosyjski.

Oczekuje się, że While We Wait Here ukaże się w 2024 roku wyłącznie na PC (Steam). Poprzednią grą Bad Vices Games był symulator gotowania horroru Ravenous Devils, który ukazał się w kwietniu ubiegłego roku.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz