Twórcy Moonlighter wydadzą pikselowe RPG akcji The Mageseeker o zbiegłym czarnoksiężniku Silasie ze świata League of Legends

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
1 min. czytania

Wydawca Riot Forge (oddział Riot Games) ogłosił daty premiery dwóch ogłoszonych już odgałęzień League of Legends i przedstawił nową, ujawnioną w styczniu przez komisję ratingową.

Jak się okazało, bezkompromisowe, pikselowe RPG akcji The Mageseeker: A League of Legends Story od deweloperów z hiszpańskiego studia Digital Sun (Moonlighter) ukaże się na PC i nienazwanych konsolach wiosną.

Poszukiwacz magów będzie poświęcony buncie zbiegłego czarnoksiężnika Silasa przeciwko podstępnemu światu królestwa Demacii, zbudowanego na krwi magów, gdzie magia jest zakazana. Obiecują bogatą rozgrywkę i opowieść o „władzy, osobowości i sprawiedliwości”.

Z prezentowanych już gier z linii A League of Legends Story, na lato zapowiedziana jest platformówka akcji Conv/rgence od Double Stallion Games, a poruszająca przygodówka Song of Nunu od Tequila Works (RiME, The Sexy Brutale) zapowiedziany na jesień.

Wcześniej informowano, że Conv/rgence i Song of Nunu powstają na PC (Steam, GOG, EGS), PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X i S oraz Nintendo Switch. Niewykluczone, że na te platformy przygotowywane jest również The Magseeker.

Źródła:

Kuźnia zamieszek Youtube

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz