Twórcy Life is Strange wydadzą nieliniową przygodę Harmony: The Fall of Reverie z muzyką kompozytorki Celeste

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
2 min. czytania

Niezależne francuskie studio Don’t Nod (dawniej Dontnod Entertainment), znane z gier Remember Me, Life is Strange oraz Vampyr, zapowiedziało swoją nową grę Harmony: The Fall of Reverie w ramach lutowego wydania Nintendo Direct.

Harmony: The Fall of Reverie to fabularna przygoda opowiadająca o dziewczynie imieniem Polly, która odkrywa swój dar jasnowidzenia i dzięki temu łączy się ze światem bogów Reverie (sny, sny tłumaczone z angielskiego).

Będąc w Reverie, Polly przemienia się w boginię Harmony. Będzie musiała rozstrzygnąć, które z ludzkich aspiracji żyjących na tym świecie (Chwała, Błogość, Moc, Chaos, Połączenie, Prawda) zapanują nad resztą.

Gracze będą mogli zajrzeć w przyszłość i podjąć decyzje, które będą musiały przywrócić równowagę między światem realnym a Reverie i ostatecznie zadecydować o przyszłych losach całej ludzkości.

Twórcy obiecują galerię niezapomnianych postaci, fascynującą fabułę i dobrze rozwinięte uniwersum, wiele zakończeń, barwną grafikę i oryginalną ścieżkę dźwiękową autorstwa kompozytorki Celeste, Leny Raine.

„To wyjątkowa gra ze swoją fabułą i niesamowitym kierownictwem artystycznym. Mamy nadzieję, że graczom spodoba się to doświadczenie i wyjątkowa narracja” – powiedział dyrektor generalny Don’t Nod, Oskar Guilbert.

Harmony: The Fall of Reverie ma ukazać się w czerwcu na PC (Steam), PlayStation 5, Xbox Series X i S oraz Nintendo Switch. Strona w serwisie Valve nie obiecuje obsługi języka rosyjskiego.

Źródła:

Nie kiwaj głową Youtube

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz