Tłumy wrogów, zmutowany pies i ulewny deszcz: opublikowano 12 minut rozgrywki w remake Resident Evil 4

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
1 min. czytania

Portal Game Informer w ramach miesiąca ekskluzywnych premier remake’u Resident Evil 4 zaprezentował 12-minutowy gameplay z nadchodzącej przeróbki kultowej akcji od Capcomu.

Przypomnijmy, że w tej historii były policjant z Raccoon City, Leon Kennedy, udaje się na europejski pustkowia, aby odnaleźć Ashley, porwaną córkę prezydenta Stanów Zjednoczonych. Wideo Game Informer pokazało fragmenty piątego rozdziału.

Pokazały one ucieczkę Leona i Ashley z kościoła, obronę domu z Louisem, walkę z różnymi wrogami (w tym byczogłowym ganado i zmutowanym psem), mechanikę parowania i wykańczania ciosów nożem, interakcję z kupcem, zadania poboczne i zaktualizowany inwentarz.

Serwis Game Informer wyjaśnił, że opublikowane nagranie z rozgrywki zostało przesłane przez samą firmę Capcom i zwrócił uwagę, że intensywność ulewy w grze była zbyt duża – być może celowo, ale pogarsza widoczność.

Remake Resident Evil 4 ukaże się 24 marca na PC (Steam), PS4, PS5, Xbox Series X i S. Wcześniej Game Informer udostępnił szczegóły zaktualizowanej wersji w ramach ekskluzywnego materiału tekstowego.

Źródła:

Informator gier Youtube

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz