THQ Nordic pokazało 8-minutową rozgrywkę Alone in the Dark dla dwóch bohaterów – świata koszmarów, tajemniczych postaci i przerażających potworów

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
2 min. czytania

THQ Nordic pokazało 8-minutową rozgrywkę Alone in the Dark dla dwóch bohaterów – świata koszmarów, tajemniczych postaci i przerażających potworów

Od wrześniowego przełożenia nic nie słychać o psychologicznym survival horrorze Alone in the Dark, ale z projektem wszystko jest w porządku: 8 listopada do gry trafił długi film z rozgrywką.

Przypomnijmy, że Alone in the Dark to nowa odsłona oryginalnej trylogii. Wydarzenia będą rozgrywać się w latach 20. ubiegłego wieku, a Edward Carnby lub Emily Hartwood będą mogli odkryć tajemnice posiadłości Derceto.

8-minutowy film zatytułowany „Finding Jeremy” przedstawia rozgrywkę zarówno Edwarda, jak i Emily, przy czym te same sceny różnią się zauważalnie w przypadku grania różnymi postaciami.

W części rozgrywki bohaterowie trafiają do koszmarnego wymiaru, gdzie nie zawsze jest jasne, co jest prawdą, a co nie: przerażające potwory i wieczny brak amunicji tylko zwiększają poczucie strachu.

W nowym demo znalazły się między innymi rozmowy z tajemniczymi postaciami, zagadki, eksploracja otoczenia, surrealistyczne krajobrazy, walki z potworami i inne pełne napięcia momenty.

Jeremy’ego nigdy nie znaleziono na nagraniu.

W komentarzach do filmu Alone in the Dark użytkownicy zauważyli poprawę w porównaniu z poprzednimi odsłonami, podobieństwo gry do najnowszego Alana Wake II oraz gęstą atmosferę Lovecrafta.

Premiery Alone in the Dark spodziewamy się 16 stycznia 2024 roku na PC (Steam, GOG), PS5, Xbox Series X i S. Obiecują powrót do korzeni, głęboką historię, hipnotyzującą muzykę i tłumaczenie na język rosyjski. Prolog dostępny jest za darmo na platformie Steam.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz