Tesla po raz kolejny podniosła ceny Modelu Y i obniżyła cenę Modelu 3 w USA

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
2 min. czytania

Zaledwie tydzień temu Tesla skorygowała ceny swoich najpopularniejszych pojazdów elektrycznych oferowanych w USA. Cena podstawowej wersji Modelu 3 spadła następnie o 500 USD do 43 490 USD, podczas gdy crossover Model Y Performance wzrósł o 1000 USD do 57 990 USD.W tym tygodniu Tesla Model 3 spadł o kolejne 500 USD, podczas gdy starsza wersja Modelu Y poszła ponownie w górę o 1000 USD.

Teraz wersja Tesli Model 3 z napędem na tylne koła w USA jest szacowana na 42 990 USD, kolejna wersja Modelu 3 Performance w hierarchii kosztuje tyle samo 53 990 USD, ale nadal nie można złożyć zamówienia na droższe wszystkie -napęd na koła Model 3 Long Range ze względu na zbyt duże zainteresowanie i nie podano nawet jego aktualnej ceny.

Cennik crossovera Tesla Model Y, który jest „najmłodszym” samochodem elektrycznym marki, również uległ zmianie, głównie pod względem kosztu najdroższej wersji Performance, która wzrosła o 1000 dolarów do 58 990 dolarów. Napęd na wszystkie koła Model Y Long Range można teraz zamówić w USA, który kosztuje poprzednie 54 990 USD.Tesli ważne jest, aby utrzymać koszt tego modelu na obecnym poziomie, ponieważ pozwala to kupującym konkretną modyfikację na otrzymać zasiłek państwowy w wysokości 7500 USD.

Jednak, jak wyjaśnia Electrek, w niektórych miejscach w USA kupujący mogą również znaleźć młodszy model Tesla Model Y Standard Range z napędem na wszystkie koła, który szacuje się na 51 490 USD, chociaż tydzień temu kosztował 500 USD mniej. Okazuje się, że w ciągu tygodnia podrożały dwie z trzech dostępnych w USA wersji Tesli Model Y. To czwarta zmiana cen pojazdów elektrycznych Tesli z tej gamy w USA od stycznia.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz