Sony wypuszcza bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Pulse Elite za 150 dolarów na PS5, PC i Mac

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
3 min. czytania

Sony ogłosiło rozpoczęcie sprzedaży bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Pulse Elite. Nowy produkt kosztuje 149,99 dolarów i jest kompatybilny z konsolami do gier PlayStation 5, PC i Mac, a także urządzeniem przenośnym PlayStation Portal. Do podłączenia urządzenia firma sugeruje skorzystanie ze specjalnego adaptera USB PlayStation Link. Producent obiecuje, że zestaw słuchawkowy zapewnia pierwszorzędny dźwięk bez utraty jakości i przy minimalnych opóźnieniach.

Po podłączeniu Pulse Elite do tej samej konsoli PlayStation 5 zaleca się przejście do ustawień konsoli. Tutaj możesz spersonalizować zestaw słuchawkowy dla siebie. Dostęp do żądanych ustawień można uzyskać także za pomocą przycisku znajdującego się po prawej stronie monolitycznej opaski Pulse Elite. Sony przypomina, że ​​bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Pulse Elite, a także wydane wcześniej słuchawki bezprzewodowe Pulse Explore, oprócz dźwięku stereo, po podłączeniu do PS5 obsługują także dźwięk mono.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Pulse Elite i bezprzewodowe słuchawki Pulse Explore oferują maksymalnie trzy niestandardowe ustawienia korektora oprócz wstępnie ustawionych ustawień Standard, Bass i Shooter. Po skonfigurowaniu zestawu słuchawkowego można go używać podczas podłączania Pulse Elite do wszystkich obsługiwanych urządzeń do gier. Wszystkie ustawienia są zapisywane w adapterze USB PlayStation Link.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Pulse Elite jest wyposażony w wysuwany, regulowany mikrofon umieszczony na prawej słuchawce. Posiada funkcję tłumienia hałasu. Mikrofon można wyciszyć za pomocą przycisku wyciszenia na kontrolerze DualSense lub za pomocą przycisku wyciszenia na samym mikrofonie Pulse Elite. Znajdująca się tam dioda LED pozwala szybko określić, czy dźwięk jest wyciszony.

Zestaw słuchawkowy Pulse Elite wykorzystuje planarne sterowniki magnetyczne, które obsługują technologię poprawy dźwięku Tempest 3D AudioTech stosowaną w konsolach do gier PlayStation 5. W połączeniu z adapterem USB PlayStation Link, planarne przetworniki zapewniają dokładny, bezstratny dźwięk 3D praktycznie bez zniekształceń i zniekształceń. opóźnienia

Proces podłączenia Pulse Elite do PlayStation 5, komputerów PC i Mac, a także urządzenia przenośnego PlayStation Portal jest bardzo prosty. Należy podłączyć adapter USB PlayStation Link do źródła sygnału, a następnie nacisnąć i przytrzymać przycisk na górze adaptera przez jedną sekundę, aż w słuchawkach usłyszą dwa wyraźne dźwięki. Następnie można zwolnić przycisk.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Pulse Elite jest również wyposażony w stację ładującą. Można go umieścić na stole lub na ścianie.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz