Smartfon Realme 10 Pro 5G Coca-Cola Edition zadebiutuje 10 lutego

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
1 min. czytania

W zeszłym miesiącu w sieci pojawiły się zdjęcia smartfona Coca-Coli w barwach firmy. Teraz wiadomo więcej o tej nowości.

Zgodnie z oczekiwaniami urządzenie było wynikiem wspólnego przedsięwzięcia Coca-Coli i chińskiego producenta smartfonów Realme. Urządzenie Realme 10 Pro 5G Coca-Cola Edition zostanie oficjalnie zaprezentowane szerokiej publiczności 10 lutego.

Smartfon wyposażono w czerwono-czarny tylny panel, na którym również umieszczono logo Coca-Coli. Podwójne główne moduły aparatu wyróżniają się na tle czarnego korpusu dzięki czerwonemu obrysowi.

Urządzenie zostanie dostarczone w stylizowanym pudełku, a zestaw uzupełnią specjalne akcesoria w stylu Coca-Coli. Wśród nich figurka kota Realmeow stylizowana na butelkę legendarnego napoju, naklejkę, niestandardowe narzędzie do wyjmowania karty SIM oraz kartę z numerem urządzenia w partii (urządzenie zostanie wydane w limitowanej edycji). W sumie zostanie wydanych 6000 smartfonów Realme 10 Pro 5G Coca-Cola Edition.

Jeśli chodzi o parametry techniczne urządzenia, to najprawdopodobniej nie będą one odbiegać od parametrów standardowego Realme 10 Pro, którego sprzedaż w Rosji rozpocznie się 7 lutego.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz