Sklep Epic Games zorganizował rozdanie gry The Evil Within, a wkrótce rozda grę The Evil Within 2 – jak odebrać grę w Rosji

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
2 min. czytania

Zbliża się Halloween, a administracja cyfrowego sklepu Epic Games Store postanowiła przygotować dla użytkowników tematyczny prezent – ​​rozdanie gry z gatunku horroru akcji The Evil Within od studia Tango Gameworks.

Przypomnijmy, że The Evil Within to projekt ekipy twórcy Resident Evil Shinjiego Mikamiego, choć laurów dla słynnej serii nie zdobył. W serwisie agregującym recenzje Metacritic gra ma wynik od 68 do 79%.

W tej historii detektyw Sebastian Castellanos i jego współpracownicy badając krwawe morderstwo, napotykają tajemniczą siłę i trafiają do świata żywego strachu. Bohater musi dowiedzieć się, co kryje się za tym, co się stało.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami użytkownicy Epic Games Store posiadający rosyjskie konto zostali pozostawieni bez prezentu. The Evil Within nie jest dostępne w krajowym segmencie sklepu cyfrowego. Nie jest to jednak jeszcze wyrok.

Osoby chcące skorzystać z promocji będą musiały założyć nowe konto (nie rosyjskie ani białoruskie). Następnie przejdź do strony The Evil Within w EGS i kliknij „Pobierz” przy włączonej usłudze VPN.

Oprócz The Evil Within w tym tygodniu EGS rozda łamigłówkę Eternal Threads. Ta gra jest dostępna w rosyjskim segmencie sklepu, więc nie będzie problemów z aktywacją jej darmowego egzemplarza.

Dystrybucja gier The Evil Within i Eternal Threads w Epic Games Store zakończy się 26 października o godzinie 18:00 czasu moskiewskiego, kiedy to gry The Evil Within 2 (również niedostępne w Rosji) i Tandem: A Tale of Shadows staną się bezpłatne na tydzień.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz