Samsung wprowadził ekskluzywnego Galaxy S23 Ultra BMW M Edition – wraz ze smartfonem kupujący otrzyma lekcje jazdy

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
2 min. czytania

W zeszłym roku Samsung wypuścił ekskluzywną wersję Galaxy S22 Ultra Mercedes Benz, w tym roku firma nawiązała współpracę z innym niemieckim producentem samochodów, BMW, w wyniku czego powstał Samsung Galaxy S23 Ultra BMW M Edition. Ekskluzywna wersja zostanie wydana tylko w Korei Południowej w nakładzie zaledwie 1000 sztuk.

Lokalni mieszkańcy mogą składać zamówienia w przedsprzedaży do 13 lutego za 1 727 000 KRW (1370 USD) za urządzenie o pojemności 12 GB/512 GB. Dla porównania zwykły S23 Ultra w tej samej konfiguracji kosztuje 1 600 400 KRW (1 270 USD) przed zniżkami w przedsprzedaży.

Galaxy S23 Ultra BMW M Edition jest inspirowany BMW M3 E30, zwłaszcza pierwszą generacją. Ekskluzywny pakiet obejmuje pamiątki BMW, w tym etui tematyczne, breloczek z sześcioma wymiennymi emblematami BMW z sześciu różnych epok, medalion z okazji 50. producent samochodów.

Ale to nie wszystko: kupujący otrzyma akumulatorową kompresor do opon marki BMW, uchwyt na kubek połączony z bezprzewodową ładowarką, analogowy zegar, album ze zdjęciami i plakat. Ponadto kupujący otrzymają kupon Starter Pack na wizytę w Centrum Jazdy BMW w Incheon w Korei Południowej, gdzie specjalnie przeszkolony instruktor udzieli im lekcji jazdy.

Jest rzeczą oczywistą, że Galaxy S23 Ultra BMW M Edition będzie dostarczany z fabrycznie załadowanym oprogramowaniem inspirowanym BMW, w tym niestandardową animacją rozruchu i motywem.

Okres wstępnej rezerwacji kończy się 13 lutego, z możliwością przedłużenia do 17 lutego, kiedy to fani mogą jeszcze zarezerwować urządzenie, jeśli urządzenia są dostępne w magazynie. Zamówienia w przedsprzedaży powinny rozpocząć się 17 stycznia wraz ze zwykłymi modelami serii S23.

Źródła:

GSMArena GSMArena

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz