Samsung Galaxy Watch 5, aby uzyskać integrację z narzędziem do planowania płodności Natural Cycles

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
1 min. czytania

Wraz z premierą Galaxy Watch 5 smartwatche Samsunga otrzymały czujnik temperatury, który do tej pory był mało używany w kompatybilnych aplikacjach. Jej wsparcie pojawiło się w aplikacji Natural Cycles, popularnej aplikacji do planowania płodności.

Czujnik temperatury pomoże firmie Natural Cycles zapewnić użytkownikom „ulepszone informacje” o cyklu, powiedział Samsung w komunikacie prasowym. Producent obiecuje wyświetlać wskaźniki w formie wizualnej: retrospektywne szacunki owulacji i prognozę menstruacji. Dla porównania Apple Watch Series 8 i Ultra oferują szczegółowy raport na temat zebranych danych, podczas gdy inteligentny pierścień Oura Ring Gen 3 zapewnia jedynie prognozę opartą na dynamice temperatury.

Natural Cycles aktywnie współpracuje z producentami urządzeń do noszenia: po zarejestrowaniu się w Amerykańskiej Agencji ds. nie będzie osobną aplikacją, ale częścią Samsung Health.

Po raz pierwszy zbiór statystyk dotyczących zdrowia kobiet pojawił się na Fitbit w 2018 roku, w 2019 dodały go Apple i Garmin, a dopiero w 2020 Samsung, ale tylko z podstawowymi funkcjami. Wsparcie dla Natural Cycles w Samsung Galaxy Watch 5 i 5 Pro pojawi się dla użytkowników z 32 krajów – odpowiednia aktualizacja zostanie wydana w drugim kwartale 2023 roku.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz