Russian Caviar wprowadził złotego Samsunga Galaxy S23 Ultra za 3,625 miliona rubli

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
2 min. czytania

Rosyjska marka Caviar nadal tworzy niestandardowe wersje smartfonów różnych producentów. Tym razem szerokiej publiczności zaprezentowano kilka wersji flagowego Samsunga Galaxy S23 Ultra. Nowe projekty obfitują w drogie materiały, niezwykłą kolorystykę i nawiązania do arcydzieł światowego kina, a jedna z wersji może pochwalić się kopertą z 18-karatowego złota wysadzaną brylantami.

W nowej kolekcji Caviar znalazły się smartfony wykonane w stylu art deco z nawiązaniami do dzieł znanych twórców, „gangsterskie” modele z wizerunkiem broni, a także urządzenia w klasycznym sportowym stylu dla fanów samochodów wyścigowych. Flagowa wersja Galaxy S23 Ultra firmy Caviar będzie kosztować ponad 3,5 miliona rubli.

„Samsung dał w tym roku całą swoją siłę wnętrzu, wypuszczając na rynek najbardziej zaawansowane technologicznie smartfony. Spojrzałem na Galaxy Unpacked i od razu wezwałem moich ludzi do pracy. Tak fajny telefon jak Ultra zasługuje na złote wykończenie” – powiedział Sergey Kitov, dyrektor generalny Caviar.

W raporcie napisano, że artyści Caviar wykorzystują różne źródła inspiracji do realizacji swoich pomysłów. Na przykład utopia science-fiction Fritza Langa została ucieleśniona w projekcie Galaxy S23 Ultra Metropolis, z wytłoczoną złotą płytką przypominającą zarysy futurystycznej metropolii. Wzory Galaxy S23 Ultra dla kobiet odzwierciedlają egzotyczne wzory inspirowane naturą, a złote płytki w modelach Bird of Paradise i Firebird przedstawiają upierzenie kolorowych ptaków. Bardziej brutalne męskie wersje Blade and Skull ucieleśniają gorący temperament i zuchwałą naturę latynoskiej kultury gangsterskiej. W korpus tych modeli wbudowana jest ozdobna broń wykonana z pozłacanego tytanu. Sportowy model Rage uzupełniają karbonowe elementy samochodowe.

Koszt Samsunga Galaxy S23 Ultra od Caviar zaczyna się od 389 tysięcy rubli za model Rage z dyskiem 128 GB, z kolei za flagową wersję ze złotą obudową trzeba będzie zapłacić 3 miliony 625 tysięcy rubli.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz