Rockstar oficjalnie zapowiedział Grand Theft Auto VI – debiutancki zwiastun ukaże się na początku grudnia

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
1 min. czytania

Dziennikarz Bloomberg Jason Schreier po raz kolejny potwierdził swój status insidera, któremu można zaufać. Nieco wcześniej w swoim artykule do publikacji napisał, że Rockstar planuje zaprezentować kolejną część kryminalnego cyklu filmów akcji Grand Theft Auto przed 10 listopada włącznie. I tak się okazało – studio zamieściło oficjalny komunikat na swoich portalach społecznościowych.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani ogłoszeniem, że na początku grudnia wypuścimy pierwszy zwiastun kolejnej gry Grand Theft Auto. Nie możemy się doczekać kolejnych kilku lat, podczas których zaczniemy dzielić się z wami wszystkimi naszymi osiągnięciami” – napisał w swoim oficjalnym przesłaniu do fanów Sam Houser, współzałożyciel i prezes Rockstar Games.

Według Bloomberga wydarzenia z Grand Theft Auto VI będą rozgrywać się w fikcyjnej wersji Miami, a głównymi bohaterami gry będą mężczyzna i kobieta. Te same informacje zostały wcześniej potwierdzone w dużych wyciekach.

Premiera szóstego Grand Theft Auto powinna nastąpić w okresie od 1 kwietnia 2024 r. do 31 marca 2025 r. Przedstawiciele Take-Two Interactive (firmy będącej właścicielem Rockstara) są przekonani, że gra wyznaczy „kreatywne wzorce dla serialu, branży i całego segmentu rozrywki”.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz