PS1-demake zwiastun Hogwarts Legacy wydany w stylu lat dziewięćdziesiątych

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
1 min. czytania

YouTuber Jackarte, znany z tworzenia demake’ów God of War Ragnarok i Resident Evil Village, opublikował zwiastun niedawno wydanej RPG-owej gry akcji Hogwarts Legacy jako demake na PS1. Podobnie jak w przypadku swoich poprzednich dzieł, wykorzystał Unity 3D.

Zauważ, że na ten moment Jackarte stworzył tylko zwiastun. Ale wykonał niesamowitą robotę, bo wideo wygląda autentycznie do końca lat dziewięćdziesiątych. Widać to po pozytywnych komentarzach pozostawionych przez użytkowników pod filmem. Chociaż niektórzy mimo wszystko nazwali jego zwiastun „martwym życiem” i stwierdzili, że filmy z czasów pierwszego PlayStation są bardziej żywe.

Jackarte zamieścił również porównanie swojego trailera Hogwarts Legacy z oryginałem.

Hogwarts Legacy ukazało się 10 lutego na PC oraz konsolach Xbox Series X/S i PlayStation 5. W połowie wiosny, 4 kwietnia, do sprzedaży trafią również wersje na PlayStation 4 i Xbox One. Wydanie na Nintendo Switch spodziewane jest latem tego roku. Gra bije rekordy pod względem przychodów i jednoczesnej gry online na Steamie. Profesjonalni krytycy ocenili ją średnio na 85 na 100, a na platformie Steam Hogwarts Legacy ma 91% pozytywnych recenzji użytkowników.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz