Przygodowa gra akcji Senua's Saga: Hellblade II ukaże się dopiero w połowie 2024 roku

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
1 min. czytania

Przygodowa gra akcji Senua’s Saga: Hellblade II od brytyjskiego studia Ninja Theory należącego do Microsoftu ukaże się w 2024 roku. Twórcy dali to jasno do zrozumienia w zwiastunie wydanym w ramach czerwcowej prezentacji Xbox Games Showcase. A teraz szef Microsoft Studios, Matt Booty, poczynił małe doprecyzowanie dat premiery gry.

W niedawnym odcinku podcastu The Fourth Curtain szef zawartości gier i studia Microsoft Matt Booty dał jasno do zrozumienia, że ​​Senua’s Saga: Hellblade II powinna zostać wydana „później” w 2024 roku. W pierwszej kolejności do sprzedaży powinna trafić strategia turowa Ara: History Untold od studia Oxide Interactive i kooperacyjna gra akcji Towerborne od studia Stoic (twórcy trylogii The Banner Saga). Obydwa projekty zostały zaprezentowane podczas czerwcowego Xbox Games Showcase.

Booty przypomniał także, że dział gier Microsoftu postawił sobie teraz za ważne zadanie wypuszczania nowych gier od partnerów i wewnętrznych studiów cztery razy w roku. Daje to podstawy sądzić, że premiera Senua’s Saga: Hellblade II powinna nastąpić nie wcześniej niż w połowie 2024 roku.

Przypomnijmy, że we wrześniu Ninja Theory zasugerowała, że ​​w Senuę Saga: Hellblade II można już zagrać od początku do końca. Najprawdopodobniej autorzy spędzą pozostały czas przed wydaniem na dopracowaniu szczegółów.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz