Premiera The Last of Us Part I na PC została przesunięta – teraz gra ukaże się po zakończeniu pierwszego sezonu serialu

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
1 min. czytania

Amerykańskie studio Naughty Dog, należące do Sony Interactive Entertainment, ogłosiło przymusowe przełożenie pecetowej wersji The Last of Us Part I, remake’u oryginalnego The Last of Us, na późniejszy termin.

Przypomnijmy, że The Last of Us Part I zostało zaprezentowane w ramach ceremonii otwarcia Summer Game Fest 2022. Już 2 września 2022 roku remake zadebiutował na PS5, a na PC (Steam, Epic Games Store) miał trafić 3 marca , 2023.

Jak się okazało, teraz premiera The Last of Us Part I na PC spodziewana jest 28 marca. Naughty Dog zauważyło, że dodatkowy czas zapewni, że „ta wersja The Last of Us spełni twoje i nasze standardy”.

Portal Video Games Chronicle odnotował, że w wyniku przeniesienia The Last of Us Part I ukaże się na PC po zakończeniu cieszącego się dużą popularnością wśród widzów i krytyków serialu HBO – zakończenie pierwszego sezonu zaplanowano na 12 marca.

Zamówienia przedpremierowe The Last of Us Part I na Steamie i EGS (3579 rubli) są dostępne poza Rosją. Gra zostanie „zoptymalizowana i ulepszona” pod nową platformę docelową. Dodatkowe szczegóły zostaną udostępnione wkrótce.

Źródła:

Świergot Kronika gier wideo

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz