Plotki: Rozgrywka w Assassin's Creed Red będzie zawierać elementy inspirowane Elden Ring i Sekiro: Shadows Die Twice

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
3 min. czytania

Francuski bloger i eksplorator danych j0nathan w niedawnym filmie na swoim kanale YouTube podzielił się rzekomo poufnymi szczegółami na temat Assassin’s Creed Codename: Red – gry RPG akcji toczącej się w otwartym świecie feudalnej Japonii.

Wcześniej informowano, że głównymi bohaterami Codename: Red będą shinobi Naoe Fujibayashi (córka Nagato Fujibayashiego) i afrykańska uchodźczyni, która została samurajem, wzorowana na Yasuke (pierwszym czarnym samuraju).

Według j0nathana obaj bohaterowie będą mogli korzystać z haka w sposób znany z Sekiro: Shadows Die Twice i Ghost of Tsushima, a konkretnie Naoe – kunai, shuriken, bomb dymnych i dzwonków.

Według j0nathana świat Assassin’s Creed Codename: Red będzie wielkością pomiędzy Walhallą a Odyseją, a jego projekt został stworzony z myślą o Elden Ring: mniej kierunków i znaczników.

Inne szczegóły z filmu j0nathana:

możliwe będzie poruszanie się poprzez czołganie (jak w Metal Gear Solid); w systemie walki pojawi się element z Sekiro: Shadows Die Twice – skala wytrzymałości, po wypełnieniu której bohater wytrąci przeciwnika z równowagi; ulepszone ukrywanie się – chowanie się w cieniach i możliwość samodzielnego tworzenia ciemnych miejsc; NPC-e będą mogli bronić się znacznie skuteczniej niż dotychczas; niektórzy przeciwnicy (w szczególności ułaskawieni dowódcy wrogich obozów) będą mogli zostać zatrudnieni w charakterze szpiegów; Według grafiki Codename: Red będzie gorsze od nadchodzącej odsłony Star Wars Outlaws, ale przewyższy poprzednie Assassin’s Creed.

Zaufany informator Tom Henderson, który w przeszłości dzielił się także szczegółami zza kulis gry Assassin’s Creed Codename: Red, potwierdził większość informacji przekazanych przez j0nathana.

Premiera Assassin’s Creed Codename: Red spodziewana jest pod koniec 2024 roku na PC, PS5, Xbox Series X i S w ramach platformy Infinity. Według Hendersona niektóre współczesne sekcje gry rozwiną się w ostatniej dekadzie XXI wieku (2090–2099).

Źródła:

Youtube Świergot Komentarz ( ) Wieczorne 3DNews W każdy dzień powszedni wysyłamy podsumowanie wiadomości bez żadnych bzdur i reklam. Dwie minuty na przeczytanie – i jesteś świadomy głównych wydarzeń. Powiązane materiały Insider: Assassin’s Creed zmierza w przyszłość Assassin’s Creed IV: Black Flag kończy 10 lat – Ubisoft ujawnia, ile osób zagrało w grę z okazji rocznicy Przeciek: pierwsza oficjalna ilustracja i szczegóły historii głównego bohatera gry Assassin’s Creed Codename: Red Przerażająco dobra wydajność: Capcom ujawnił datę premiery remake’u Resident Evil 4 na iPhone’a 15 Pro, iPada i Maca Prawie pięć lat od uruchomienia sklep Epic Games Store nadal nie przyniósł zysku. „Słyszałeś kiedyś o portalach? A co z naruszeniem praw autorskich?: GlaDOS wyśmiał Zasadę Talos 2 za kopiowanie pomysłów z Portalu

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz