Planet of Lana, Shadows of Doubt, Xenonauts 2 i nie tylko: na Steamie rozpoczął się festiwal Games to Be z demami setek wyczekiwanych gier

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
2 min. czytania

Planet of Lana, Shadows of Doubt, Xenonauts 2 i nie tylko: na Steamie rozpoczął się festiwal Games to Be z demami setek wyczekiwanych gier

Zgodnie z obietnicą, 6 lutego o godzinie 21:00 czasu moskiewskiego rozpoczął się kolejny Steam Next Fest w serwisie cyfrowej dystrybucji Steam, który Valve nazywa „świętem przyszłych innowacji”.

„Games to be” oferuje zapoznanie się z wersjami demonstracyjnymi gier, które nie zostały jeszcze wydane zarówno przez początkujących, jak i doświadczonych programistów, a także oglądanie transmisji na żywo z ich udziałem. Harmonogram transmisji jest podany na głównej stronie promocji.

Dostępne są setki wersji demonstracyjnych gry Games to Be, ale w tym przypadku zebraliśmy wybór dziesięciu godnych uwagi projektów (kilka innych można zobaczyć w zwiastunie poniżej):

sceniczna przygoda science-fiction Planet of Lana; gra akcji fantasy typu roguelite z otwartym światem Ravenbound; metroidvania Teslagrad 2; oldskulowa strategia taktyczna Xenonauts 2 w duchu klasycznego X-COM; wokselowy detektyw stealth w stylu noir Shadows of Doubt; taktyczne RPG science-fiction Dark Envoy; pirackie RPG akcji Corsairs Legacy; mroczna strategia fabularna roguelike Darkest Dungeon II; przygodówka Bramble: The Mountain King oparta na mrocznych baśniach skandynawskich; puzzle przygodowe Chants of Sennaar.

Warto zauważyć, że niektóre dema w obecnej iteracji „Games to Be” były dostępne do recenzji jeszcze przed rozpoczęciem festiwalu (na przykład Corsairs Legacy i Darkest Dungeon II), ale nadal są uważane za uczestników.

Podobnie jak w przypadku poprzednich wariacji, zdecydowana większość dem będzie dostępna tylko do końca „Games to be”. Festiwal potrwa dokładnie tydzień i zakończy się 13 lutego o godzinie 21:00 czasu moskiewskiego.

Źródła:

Para Youtube

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz