Opublikowano 9 minut rozgrywki Star Wars Jedi: Survivor na nowej planecie dla Gwiezdnych Wojen — bohater nadal zabawnie biega

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
2 min. czytania

Portal IGN w ramach swojej rubryki IGN First zaprezentował ekskluzywne wideo z rozgrywką w akcji Jedi Star Wars Jedi: Survivor od Electronic Arts i Respawn Entertainment.

W filmie IGN główny bohater Cal Castis – jeden z ostatnich Jedi w galaktyce – w wyniku awaryjnego lądowania na początkowym etapie przejścia, trafia na planetę Koboh, która nie pojawiła się wcześniej w Gwiezdnych wojnach franczyzowa.

Rozciągający się przez dziewięć minut film pokazuje głównie liniowe lokalizacje, które Cal będzie musiał pokonać na Koboh. We fragmencie robi to na własnych nogach, ale projekt obejmie wierzchowce i szybką podróż.

Wydarzenia na Koboh rozwijają się bliżej początku gry, więc szczególnie zaawansowane techniki nie zostały pokazane, ale na filmie Cal może już podzielić swój podwójny miecz świetlny na dwie części (podwójna postawa), a także używać spowolnienia i pchnięcia Mocą.

Bohater przeciwstawia swoje umiejętności droidom z Wojen Klonów, ich panom z kosturami energii i różnej agresywnej faunie Koboh. Ludzi wciąż nie tnie się mieczem świetlnym (klasyfikacja wiekowa dla gry to „nastolatek”).

Ściana biegnąca z Fallen Order (zrzut ekranu z niej) również nie zniknęła

Publiczność w komentarzach do filmu IGN była generalnie zadowolona z tego, co zobaczyła (ponad 300 lajków na 20 dislajków), jednak zauważyła pewien komizm/absurdalność animacji chodzenia i biegania bohatera.

Star Wars Jedi: Survivor ma ukazać się 28 kwietnia na PC (Steam, EGS), PS5, Xbox Series X i S. Gra jest bezpośrednią kontynuacją Star Wars Jedi: Fallen Order z tym samym głównym bohaterem, ulepszonym systemem walki i ray tracingu.

Źródła:

IGN Youtube

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz