OnePlus wprowadzi w tym roku składane smartfony V Fold i V Flip

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
2 min. czytania

Podczas wydarzenia, które odbyło się dzień wcześniej, OnePlus opublikował teaser dwóch przyszłych smartfonów – mowa o modelach składanych, które prawdopodobnie będą się nazywać OnePlus V Fold i V Flip. Na debiut urządzeń trzeba będzie poczekać do trzeciego kwartału.

OnePlus nie powiedział nic na temat nazw nowych modeli, ale pod koniec stycznia okazało się, że firma zarejestrowała znaki towarowe OnePlus V Fold i V Flip w Chińskiej Państwowej Administracji Własności Intelektualnej (CNIPA). Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że mówimy o modelu z odpowiednio dużym składanym ekranem i kompaktową klapką, podobnym do Samsunga Galaxy Z Fold i Z Flip. Według niepotwierdzonych doniesień producent testuje już urządzenia w kilku krajach, w tym w Europie.

Jest też wersja, w której składane smartfony OnePlus będą bazować na produktach siostrzanej marki OPPO – na modelach Find N2 i Find N2 Flip. Do tej pory smartfony te nie weszły na światowy rynek, więc OPPO Find N2 i OnePlus V Fold mogą mieć ze sobą wiele wspólnego. Ale OPPO Find N2 Flip rzeczywiście przygotowuje się do międzynarodowego debiutu, który może mieć miejsce na MWC 2023, a OnePlus V Flip prawdopodobnie będzie zupełnie inny niż jego siostrzany model. Według zwiastuna składane smartfony OnePlus zostaną oficjalnie ogłoszone dopiero w trzecim kwartale.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz