Okrutny żart deweloperów albo niepozorny teaser: Hi-Fi Rush znalazł możliwą wskazówkę w The Evil Within 3

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
2 min. czytania

GamesRadar zauważyło, że subtelne nawiązanie do rytmicznej akcji Hi-Fi Rush firmy Tango Gameworks, najlepiej znanej z The Evil Within, może wskazywać na istnienie niezapowiedzianego triquela.

Warto zaznaczyć, że Hi-Fi Rush obfituje w nawiązania do wcześniejszych dokonań Tango. Na przykład w nowej grze można znaleźć kilka postaci (patrz zrzut ekranu poniżej) z The Evil Within oraz lustro, które jest godne uwagi w kontekście serii.

Odniesienie znalezione przez jednego z czytelników serwisu GamesRadar nie rzuca się w oczy i pojawia się na ekranie zaledwie przez kilka chwil pod koniec fragmentu Hi-Fi Rush. Uwaga: przed nami spoilery.

W filmie wprowadzającym przed rozdziałem „Kompozycja 11. Świadomość” główny bohater Chai i grupa towarzyszy jadą windą towarową na spotkanie z dyrektorem generalnym złej mega-korporacji, Cale.

Kiedy bohaterowie docierają na 776. piętro, na ekranie windy zapala się powiadomienie. W tym momencie (tutaj jest to na filmie) u dołu wyświetlacza można zobaczyć wiadomość: „Ogłoszono kontynuację popularnej serii horrorów”.

Oczywiście to odniesienie nie jest potwierdzeniem istnienia The Evil Within 3, jednak twórcy czasami ukrywają teasery swoich przyszłych gier w niedawno wydanych grach: na przykład Naughty Dog zrobiło to z The Last of Us.

Tango Gameworks już wcześniej wpadło na pomysł stworzenia nowego The Evil Within: tak zaczęło się The Evil Within 3 w nieziemskiej przygodowej grze akcji Ghostwire: Tokyo, wydanej w marcu 2022 roku na PC (Steam, EGS) i PS5.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz