Oferta z 14 lutego: jasne bezprzewodowe klawiatury i myszy Acer w modnych kolorach

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
3 min. czytania

Acer oferuje w prezencie nową linię akcesoriów – myszy komputerowe OMR200 w czterech modnych zestawieniach kolorystycznych oraz zestaw bezprzewodowy Acer OCC200, który zawiera klawiaturę i mysz – w trzech wariantach.

Trzy kolory klawiatury pozwalają łączyć ją zarówno z pracującym urządzeniem, jak i wnętrzem, albo nie można w ogóle przywiązywać wagi do otaczających detali i po prostu uczynić z niej „chip” przestrzeni roboczej.

Jasnoszara klawiatura z żółtymi akcentami i ciemnoszarym obrysem idealnie wpasuje się więc w minimalistyczny, zaawansowany technologicznie wystrój wnętrza i połączy się z czarnym monitorem lub monoblokiem w jasnych lub stalowych odcieniach;

Jasnoniebieski z białymi i fioletowymi klawiszami i zielonym konturem będzie odpowiedni dla tych, którzy nie boją się eksperymentować z kolorami i kochają jasne kombinacje. Kreatywna i kreatywna, ta kolorystyka na pewno nie pozostawi obojętnym. Dodatkowo będzie doskonałą ozdobą dziecięcego biurka i stworzy nastrój do owocnej pracy w procesie przygotowywania zadań domowych.

Jasny beż z szarymi klawiszami i czerwono-brązową obwódką jest uniwersalny dla miłośników klasyki i wnętrz w piaskowych tonacjach w połączeniu z mahoniem czy skórą. Twoja praca lub domowe biuro znajdzie niezawodnego asystenta, który każdego dnia będzie cieszył oko.

Dołączona mysz jest dostępna w tym samym kolorze i stylu:

jasnoszary z żółtym kołem i konturem; jasnofioletowy z niebieskim kołem i konturem, z zieloną podstawą; jasny beż z czerwono-brązowym kołem i konturem.

Mysz można również kupić osobno. Dobór kolorów w linii jest podobny jak w zestawie, ale uzupełniony stonowanym błękitem.

Mysz waży zaledwie 61 g, co zapewnia komfort użytkowania akcesorium przez długi czas. Rozdzielczość czujnika 1200 DPI zapewnia stabilną pracę. Zasób naciśnięć klawiszy wynosi do 3 000 000 razy, zasięg do 10 metrów od komputera. Mysz ma nie tylko ergonomiczny, wygodny kształt: dzięki symetrycznej budowie może być używana zarówno prawą, jak i lewą ręką. A powłoka Soft Touch świetnie prezentuje się w prezentowanych kolorach, tworząc matowy efekt, a także przyjemna w dotyku, szczególnie podczas długotrwałego użytkowania.

Smukła klawiatura jest kompaktowa i ergonomiczna, waży zaledwie 475 g i ma antypoślizgowe gumowe nóżki. Liczba klawiszy jest standardowa – 103, do zadań multimedialnych dodano dodatkowo 6: sterowanie odtwarzaniem i głośnością materiałów audio i wideo. Zasób klawiszy klawiatury wynosi aż 5 000 000 razy, co gwarantuje wieloletnią bezawaryjną pracę.

Klawiatura jest podłączona przez odbiornik USB kanałem radiowym o częstotliwości 2,4 GHz, działa na dwóch bateriach AAA, ale pobór prądu jest niewielki, dzięki czemu może być używana autonomicznie przez długi czas.

Klawiatury i myszy z serii Color Collection idealnie nadają się do długotrwałej pracy przy komputerze ze względu na swoją funkcjonalność i trwałość, a dodatkowo przyjemnie urozmaicą miejsce pracy, przyciągając uwagę kolorystyką.

Cena zestawu Acer OCC200 to 3690 rubli, myszy OMR200 to 990 rubli.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz