Nowe AirPods Max, HomePod mini i budżetowe AirPods SE zostaną wypuszczone dopiero pod koniec 2024 roku, jeśli prognozy się sprawdzą

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
2 min. czytania

Nowe AirPods Max, HomePod mini i budżetowe AirPods SE zostaną wypuszczone dopiero pod koniec 2024 roku, jeśli prognozy się sprawdzą

Znany ekspert Apple ds. łańcucha dostaw, analityk Ming-Chi Kuo, powiedział, że Apple zamierza zaktualizować swoje rodziny „produktów akustycznych” w drugiej połowie 2024 roku. W szczególności firma wprowadzi nową wersję słuchawek AirPods Max, drugą generację mini głośników HomePod, a także niedrogie AirPods SE.

Jeśli masowa produkcja rozpocznie się w drugiej połowie 2024 roku, to dostawy produktów będą realizowane między końcem 2024 a pierwszą połową 2025 roku. Wraz z premierą HomePod drugiej generacji i aktualizacją AirPods Pro pod koniec zeszłego roku, kolejne produkty audio firmy Apple będą długo czekać, więc prognozy Kuo wyglądają wiarygodnie.

AirPods Max pojawiły się w grudniu 2020 r., więc jeśli prognozy się sprawdzą, oznacza to, że seria nie zmieni się przez ponad cztery lata z rzędu. HomePod mini został również wprowadzony w listopadzie 2020 roku, rok później Apple wypuścił nowe opcje kolorów, a ostatnio odblokował czujniki wilgotności i temperatury poprzez aktualizacje oprogramowania. Drugiej generacji HomePod mini według Kuo nie należy się spodziewać w najbliższym czasie.

Jeszcze wcześniej ekspert mówił o pomyśle wypuszczenia relatywnie niedrogich słuchawek o roboczym tytule AirPods Lite. W rzeczywistości mówimy o zdegradowanej wersji AirPods, która jest już w sprzedaży, taka polityka prawdopodobnie pozwoli na ich sprzedaż za 99 USD.

Chociaż fani Apple nie mogą nie cieszyć się z aktualizacji linii produktów na tak dużą skalę, nie mogą też nie być zdezorientowani datą premiery na przełomie 2024 i 2025 roku. Innymi słowy, minie co najmniej 18 miesięcy, zanim trafi do sprzedaży.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz