Niezadowoleni fani przez pomyłkę zaczęli obniżać ocenę niewłaściwego Call of Duty: Modern Warfare 3

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
3 min. czytania

Portal IGN zauważył, że część fanów, próbując wyrazić całe swoje niezadowolenie z nowego Call of Duty: Modern Warfare 3, błędnie skierowała swoją złość na niewłaściwą grę.

Przypomnijmy, że od 2 listopada kampania fabularna nowego Modern Warfare 3 jest dostępna dla osób, które zamówiły grę w przedsprzedaży. Tryb fabularny zebrał już druzgocące recenzje w prasie i negatywne recenzje od użytkowników na portalach społecznościowych.

Niezrozumiała i nudna historia, kontrowersyjne decyzje dotyczące rozgrywki, prymitywny stealth, absurdalny (cztery godziny) czas trwania i ogromny rozmiar (ponad 200 GB z launcherem Call of Duty HQ) to tylko niektóre z zarzutów pod adresem nowej gry.

Aby przekazać swoje niezadowolenie Activision, fani zaczęli obniżać ocenę Call of Duty: Modern Warfare 3 w serwisie Metacritic, nie biorąc jednak pod uwagę faktu, że gra o dokładnie tej samej nazwie ukazała się już w 2011 roku.

Pod tym względem część niskich ocen przeznaczonych dla nowego Modern Warfare 3 otrzymała klasyka Modern Warfare 3. W oświadczeniu dla IGN Metacritic potwierdził, że usunie te recenzje.

W serwisie Steam obserwuje się odwrotną sytuację. Fani rozczarowani nowym Modern Warfare 3 wracają do starej gry i wystawiają jej pozytywne recenzje. „MW3 zdrowego człowieka” – czytamy w jednej z niedawnych recenzji.

Call of Duty: Modern Warfare 3 ukaże się 10 listopada na PC (Steam, Battle.net), PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X i S. Na PS5 gra jest oznaczona jako DLC do Modern Warfare 2 i nie ma nawet własnego platynowego trofeum.

Źródła:

IGN Metakrytyczny Społeczność Steam Komentarz ( ) Wieczorne 3DNews W każdy dzień powszedni wysyłamy podsumowanie wiadomości bez żadnych bzdur i reklam. Dwie minuty na przeczytanie – i jesteś świadomy głównych wydarzeń. Powiązane materiały „Nawet w Black Ops 4 kampania była lepsza”: gracze i dziennikarze zniszczyli tryb fabularny Call of Duty: Modern Warfare 3 Activision wyjaśniło, dlaczego nowe Call of Duty: Modern Warfare 3 wymaga ponad 200 GB wolnego miejsca Rozmiar ma znaczenie: Activision ogłosiło ostateczne wymagania systemowe Call of Duty: Modern Warfare 3 Entuzjasta stworzył grę w stylu Angry Birds, używając tylko ChatGPT, DALL-E 3 i Midjourney Sony ogłosiło darmowe gry dla abonentów PS Plus na listopad 2023 r. – „Mafia”, akcja w uniwersum „Obcych” i nie tylko „Gra, na którą wszyscy czekaliśmy”: pół godziny hardkorowej rozgrywki survivalowej War of the Worlds zachwyciło użytkowników

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz