Najdroższa detaliczna edycja STALKER 2: Serce Czarnobyla wkrótce jeszcze drożeje

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
1 min. czytania

GSC Game World ogłosiło zbliżającą się podwyżkę ceny jednej z edycji detalicznych wyczekiwanej postapokaliptycznej strzelanki z otwartym światem STALKER 2: Heart of Czarnobyl.

Mowa o detalicznej edycji Ultimate, którą wyceniono na 340 dolarów (29 990 rubli w M.Video przed anulowaniem przedsprzedaży). Jeszcze przed podwyżką cen zestaw ten był najdroższym zestawem dostępnym dla STALKER 2: Serce Czarnobyla.

Jak się okazało, od 21 lutego koszt Edycji Ultimate wzrośnie do 380 dolarów (lub regionalnej równowartości). Podwyżkę cen GSC tłumaczył chęcią utrzymania jakości wypełnień na wysokim poziomie w „tych trudnych czasach”.

Edycja Ultimate zawiera figurkę, lampę artefaktu, plecak, mapę Strefy i „inny praktyczny” sprzęt prześladowcy

„Ceny na wszystkie pozostałe rodzaje publikacji zostały utrzymane na tym samym poziomie. Dzięki niezawodnemu sprzętowi możliwa jest nawet droga do Serca Czarnobyla. Miłego polowania!” — chcieli twórcy.

Premiera STALKER 2: Heart of Czarnobyl spodziewana jest w 2023 roku na PC (Steam, Epic Games Store, Microsoft Store), Xbox Series X i S, a także w Game Pass. Obiecują otwarty świat, rozgałęzioną fabułę, wiele zakończeń i grafiki na Unreal Engine 5.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz