Microsoft rozpoczął testowanie nowego Binga z pełnoprawną wersją bota ChatGPT AI na zwykłych użytkownikach

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
1 min. czytania

Microsoft rozpoczął wysyłanie zaproszeń do przetestowania pełnej wersji Bing na komputer ze zintegrowanym chatbotem ChatGPT AI.

Microsoft ogłosił w zeszłym tygodniu, że zaktualizował swoją wyszukiwarkę Bing o funkcjonalność nowego chatbota ChatGPT AI. W momencie ogłoszenia nie było pełnego dostępu do nowych funkcji – możliwe było jedynie wypróbowanie nowej funkcji na kilku przygotowanych żądaniach. Microsoft zaprosił użytkowników do zarejestrowania się w swoim programie i wzięcia udziału w testowaniu pełnej wersji nowej wyszukiwarki. W ciągu pierwszych 48 godzin miliony użytkowników złożyło wnioski o udział w programie testowym.

Według PCWorld i Windows Central, niektórzy z ich czytelników otrzymali już e-mail od Microsoftu z zaproszeniem do wzięcia udziału w testowaniu nowej wersji desktopowej wyszukiwarki Bing. W liście firma prosi uczestników o przesłanie opinii do firmy. W tym celu udostępniliśmy informacje zwrotne na stronie wyszukiwania, na której można wypełnić formularz opinii. W liście stwierdza się również, że mobilna wersja Bing z chatbotem ChatGPT AI nie jest jeszcze gotowa.

Nie wiadomo, ile przydziałów przydzielonych przez Microsoft na udział w testach. Pełna wersja nowego Binga będzie dostępna dla milionów użytkowników na całym świecie w nadchodzących tygodniach, podała firma.

Źródła:

Neowin Świat PC

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz