Microsoft integruje zaawansowany generator obrazów AI DALL-E 3 z Bing

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
1 min. czytania

Microsoft powiedział, że zintegruje generator obrazów DALL-E 3 oparty na sztucznej inteligencji OpenAI z własnym chatbotem Bing AI.

Wprowadzony niedawno generator obrazów DALL-E 3, który pojawi się w październiku w ramach chatbota ChatGPT (a dokładniej w jego płatnej wersji Plus i Enterprise), lepiej rozumie żądania użytkowników i dokładniej generuje obrazy w porównaniu do DALL-E Model 2. Microsoft nie określił, kiedy dokładnie DALL-E 3 pojawi się w ramach Binga.

Firma ogłosiła także, że dodała nową funkcję zakupów do wyszukiwarki Bing. Bing może zadawać użytkownikom pytania dotyczące tego, w jaki sposób planują korzystać z konkretnego produktu, a także pytania bardziej spersonalizowane, aby ostatecznie znaleźć produkt najlepiej odpowiadający potrzebom i potrzebom użytkownika. System umożliwi Ci także wyszukiwanie i wykorzystywanie kodów rabatowych.

Microsoft jako jeden z pierwszych zintegrował technologie OpenAI AI ze swoją wyszukiwarką Bing. Za pomocą nowych funkcji firma zamierza wzmocnić platformę wyszukiwania. Od lutego tego roku w Bing działa chatbot, który może odpowiadać na pytania użytkowników, wyszukiwać wiadomości, tworzyć wyselekcjonowane przewodniki zakupowe i nie tylko.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz