Kooperacyjna strzelanka zombie Back 4 Blood od twórców Left 4 Dead przestanie otrzymywać nową zawartość, ale są dobre wieści

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
1 min. czytania

Deweloperzy z kalifornijskiego studia Turtle Rock Studios (Left 4 Dead, Evolve) ogłosili w publikacji na swojej stronie internetowej koniec wsparcia dla ich kooperacyjnej strzelanki zombie Back 4 Blood.

Przypomnijmy, że Back 4 Blood zadebiutowało 12 października 2021 roku na PC, PlayStation, Xboksie i od tego czasu doczekało się trzech płatnych rozszerzeń, ale teraz „ta faza naszej wojny z opętanymi dobiega końca”.

Turtle Rock Studios podkreśla, że ​​koniec aktywnego wsparcia nie oznacza śmierci Back 4 Blood. Gra będzie nadal działać na wszystkich platformach docelowych i będzie oferowana w planach premium Game Pass i PS Plus.

Odejście od Back 4 Blood wynika z faktu, że Turtle Rock Studios bierze się za swoją kolejną dużą grę, a jednocześnie nie ma wystarczającej liczby pracowników, aby zostać, aby wspierać poprzednią.

Turtle Rock Studios nie jest jeszcze gotowe do ujawnienia szczegółów tajemniczego projektu Turtle Rock Studios: „W krótkim okresie będziemy ciszej niż zwykle, ale obiecujemy, że wrócimy silniejsi, odważniejsi i lepsi niż wcześniej!”

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz