How 2 Escape pojawi się na PC i konsolach w 2023 roku, kooperacyjna gra logiczna z asymetryczną rozgrywką

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
1 min. czytania

Wydawca Just For Games oraz deweloperzy z francuskiego studia Breakfirst Games (seria kolekcji sportowych Instants Sports) ogłosili How 2 Escape, czyli asymetryczną kooperacyjną łamigłówkę o ucieczce z pociągu.

Koncepcja How 2 Escape jest następująca: podczas gdy jeden gracz na PC lub konsolę jest zamknięty w wagonie kolejowym i próbuje się wydostać, drugi – korzystając z bezpłatnej aplikacji towarzyszącej na iOS i Androida – szuka przydatnych informacji dla przyjaciela.

Liczy się każda sekunda: każdy ma swoje ograniczenia czasowe. Jeśli wygasa, oznacza to koniec gry. Im dłużej uczestnicy będą zwlekać z rozwiązaniem problemu, tym bardziej niejasna będzie wskazówka.

Aby rozwiązać zagadki w How 2 Escape, gracze będą potrzebować logiki, koordynacji, obserwacji, a przede wszystkim komunikacji i interakcji ze sobą.

How 2 Escape ma ukazać się jeszcze w tym roku na PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i S oraz Nintendo Switch. Nie zadeklarowano obsługi języka rosyjskiego.

Źródła:

Tylko do gier Youtube

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz