Gracze PowerWash Simulator wkrótce zostaną wysłani do mycia Midgara z Final Fantasy VII

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
2 min. czytania

Deweloperzy z brytyjskiego studia FuturLab, przy wsparciu wydawcy Square Enix Collective, ujawnili datę premiery darmowego Midgar Special Pack opartego na Final Fantasy VII do symulatora myjki ciśnieniowej PowerWash Simulator.

To, że zawartość z Final Fantasy VII pojawi się w PowerWash Simulator, zostało ogłoszone w 26. rocznicę premiery kultowego jRPG-a. Jak się okazuje, Pakiet Specjalny Midgar będzie dostępny dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji gry już 2 marca o godzinie 10:00 (UTC).

Pakiet specjalny Midgar zabierze graczy do metropolii Midgar z Final Fantasy VII. Pakiet zawiera nowy rodzaj brudu (odpady biologiczne) oraz pięciopoziomową mini-kampanię:

motocykl Hardy-Daytona i trójkołowy pickup Shinra Hauler; strażnik robota Scorpion; bar „7th Heaven” w slumsach sektora 7; makieta Midgara w budynku firmy Shinra; Airbuster robota.

Zobacz wszystkie obrazy (4)

Warto zaznaczyć, że Midgar Special Pack to nie pierwsza kolaboracja w PowerWash Simulator. Wcześniej w grze udostępniono w grze specjalny pakiet Tomb Raider z lokacjami w posiadłości rodziny Croft z serii Tomb Raider.

Pakiet specjalny Midgar, podobnie jak poprzedni pakiet specjalny Tomb Raider, zostanie wydany na wszystkich platformach docelowych PowerWash Simulator – PC (Steam, Microsoft Store), PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X i S, Nintendo Switch, a także jako Game Pass (PC i Xbox).

Twórcy PowerWash Simulator oferują miłośnikom czystości i wyciszonym rutynową pracą relaks poprzez mycie chodników, tarasów, pojazdów i parków. Gra obsługuje kooperację dla sześciu osób.

PowerWash Simulator zadebiutował w Steam Early Access wiosną 2021 roku, a wraz z pełną wersją pojawił się na konsolach. Projekt ma ponad 30 tysięcy recenzji w serwisie Valve, z czego 97% jest pozytywnych.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz