Google I/O 2023 startuje 10 maja – spodziewane są nowe rozwiązania dla Androida i sztucznej inteligencji

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
1 min. czytania

Coroczna konferencja Google I/O w tym roku rozpocznie się 10 maja, powiedział dyrektor generalny Google Sundar Pichai na Twitterze. Firma wyjaśniła, że ​​będzie można osobiście wziąć udział w konferencji, ale wielkość widowni na żywo będzie ograniczona, jednak każdy będzie mógł wziąć udział w konferencji online – można zgłaszać się do rejestracji już od dziś.

W tym roku największe oczekiwania wobec wydarzenia związane są z technologiami sztucznej inteligencji, które Google uznaje za priorytetowe. Firma może dostarczać wiadomości na temat platformy Bard – jej odpowiedzi na ChatGPT – oraz innych produktów do tworzenia obrazów, pisania kodu aplikacji i testowania prototypów produktów z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

Na konferencji Google I/O tradycyjnie rozmawiają o kolejnych wersjach Androida, a także zapowiadają urządzenia. Android i Chrome działają teraz na urządzeniach z ekranami wszystkich rozmiarów, od inteligentnych zegarków po inteligentne telewizory, więc należy przyjąć wiele założeń. Według niepotwierdzonych doniesień Google może zdradzić szczegóły dotyczące średniobudżetowego smartfona Pixel 7A, pierwszego w linii składanego urządzenia Pixel Fold oraz tabletu – firma może ponownie sięgnąć po urządzenia tego typu.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz