Fani wypuszczą nieoficjalną remake Portala z nowymi zagadkami i ulepszeniami z Portal 2 – szczegóły na temat Another Slice

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
1 min. czytania

Portal TheGamer zauważył, że grupa oddanych fanów podjęła się nieoficjalnego remake’u kultowej pierwszoosobowej gry logicznej Portal firmy Valve. Projekt nosił nazwę Portal: Another Slice.

Twórcy Portal: Another Slice stawiają sobie za cel dostosowanie ukochanej gry do nowej generacji graczy, ulepszając oprawę graficzną i tekstury, a także rozszerzając możliwości rozgrywki.

W szczególności obiecują odtworzyć styl wizualny Portala 2, zaostrzyć tekstury, dodać nowe zagadki i wyzwania, wprowadzić elementy rozgrywki i usprawnienia (głównie) również z kontynuacji.

Podstawowa rozgrywka w Another Slice pozostanie niezmieniona. Jednocześnie pojawią się elementy, które sprawią, że gra będzie trudniejsza i przyjemniejsza, przy jednoczesnym zachowaniu ducha Portala. Data premiery remake’u nie została ogłoszona.

Oryginalny Portal zadebiutował jesienią 2007 roku grą The Orange Box na PC, PS3 i Xboksie 360, a pod koniec 2022 roku otrzymał darmową aktualizację do Portala z RTX, opartą na ray tracingu wersją gry na Steam.

Źródła:

Gracz LambdaGeneracja

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz