Dynamiczna platformówka Hell Of An Office wkrótce wpadnie w piekło Steam Early Access – gra oferuje ucieczkę z pracy w piekle

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
2 min. czytania

Deweloper 43 Studios z siedzibą w Barcelonie, wspierany przez wydawcę Joystick Ventures, ogłosił datę premiery w ramach wczesnego dostępu do swojej szybkiej platformówki FPS Hell Of An Office.

Akcja Hell Of An Office toczy się w siedzibie piekielnej (dosłownie iw przenośni) firmy HellO, która dostarcza materiały biurowe. Na czele korporacji stoi sam szatan.

Gracze wcielą się w pracownika biurowego z HellO, który pewnego dnia zdaje sobie sprawę, że ma już dość i nadszedł czas, by „wydostać się z tej cholernej dziury”. Bohater postanawia zabrać ze sobą korporacyjny zszywacz.

Zobacz wszystkie obrazy (18)

W drodze do wolności gracze będą musieli wspiąć się na korporacyjną demoniczną wieżę i pokonać setki „szalonych pionowych poziomów” w dziesięciu „unikalnych światach”, uciekając przed rosnącym ogniem piekielnym.

Gracze będą skakać po rozpadających się platformach, korzystać z przeciwnych grawitacji portali i tuneli aerodynamicznych, a także korzystać ze zdolności doskoku, chwytania i rakietowego skoku zaufanego zszywacza.

Twórcy Hell Of An Office obiecują „złamać nerwy” responsywne sterowanie i możliwość rozpędzania się do „szalonych prędkości”, pełną adrenaliny kampanię fabularną, sieciowe rankingi i cholernie dobrą ścieżkę dźwiękową.

Wczesny dostęp do Hell Of An Office rozpocznie się 14 marca tego roku wyłącznie na platformie Steam. Autorzy nie podzielili się jeszcze planami rozwoju gry na drodze do pełnoprawnego wydania. Nie zadeklarowano obsługi języka rosyjskiego.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz