Dead Island 2 ponownie przełożono, ale teraz w innym kierunku – gra ukaże się wcześniej niż planowano

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
1 min. czytania

Wydawca Deep Silver i programiści z jego brytyjskiego Dambuster Studios podzielili się jednocześnie dwiema ważnymi wiadomościami dotyczącymi wydania ich długo cierpiącego thrillera o zombie Dead Island 2.

Po pierwsze, prawie dziewięć lat po zapowiedzi Dead Island 2 pokryło się złotem, co oznacza, że ​​główna część prac rozwojowych została zakończona, a dysk główny z premierową wersją gry jest gotowy do wydrukowania i/lub wgrania do serwisów dystrybucji cyfrowej.

Po drugie, najczęściej „pozłacanie” projektu gwarantuje niezmienność zapowiadanej daty premiery, jednak w przypadku Dead Island 2 zdecydowano o przesunięciu premiery na wcześniejszy termin: od 28 kwietnia br. .

Ogłoszenie zostało oznaczone na wpół żartobliwym filmem (załączonym powyżej). Przed premierą Deep Silver i Dambuster Studios planują opublikować więcej filmów z rozgrywką i zwiastunów Dead Island 2.

Dead Island 2 powstaje na PC (Epic Games Store), PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X i S. Obiecuje kooperację dla trzech graczy, zaawansowany system rozczłonkowania, setki opcji zombie, nowy system umiejętności i w pełni konfigurowalnych bohaterów.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz